Забираємо одне очко. Збірна України поступилась Німеччині в овертаймі

Німеччина U18 – Україна U18 2:1 ОТ (0:1,1:0, 0:0, 1:0)

Шайби: 0:1 – Сімчук (Бондарєв, Виставкін, більш.), 12:46, 1:1 – Пуль (Мауль), 36:40, 2:1 – Бус (Левандовські, Гандель), 63:44

Німеччина: Ніссе; Генсе – Гандель, Шварц – Сейдль – Буддер; Меркл – Кречмар, Пуль – Сагер – Мауль; Блейчер – Папе, Левандовські – Бус – Вільгофт; Бек;  Косе – Спрат – Шутц. Тренер – Андре Ранкель

Україна: Левшин; Трущенко (А) – Косарєв, Шибинський – Г. Сімчук – Виставкін; Сухицький – М. Бондарєв, Гапоненко – Євтєхов (К) – Шульга; Бондар (А) – Стасюк, Койда – Кураєв – Мосюк; Денисенко – Чепіль – Куликов; Розстальний, Щербак. Тренер – Олександр Бобкін

Кидки: 32 (15+14+3) – 31 (14+7+10)

Штраф: 8 (4+0+4) – 12 (6+2+4)

17 квітня. Фредеріксгавн. Iscenter Nord

Матч розпочався з двох вилучень збірної України, але жодного кидка за чисельної переваги німцям реалізувати не вдалось. Левшин нейтралізував кожну загрозу. Натомість на останніх секундах більшості кидок вийшло реалізувати українській команді. З передачі Микити Бондарєва, Гавриїл Сімчук зикинув, тим самим відкривши рахунок у матчі.

Другі двадцять хвилин ініціативу в атаці перехопили німці, здійснивши 14 кидків по наших воротах, один з яких й зміг зрівняти рахунок у матчі. 1:1 після сорока хвилин гри, третій період на зустрічних курсах, але обидва воротарі показали свою найкращу гру. Для німців друга половина матчу позначилась серйозною втратою: після силового прийому, автор єдиної на той час шайби збірної Німеччини Еліас Пуль зазнав серйозного пошкодження та залишив лід з допомогою тренерів. Все вирішив овертайм, за 1:15 секунд до його закінчення Ленні Бус зміг пройти нашу оборону та вивести Німеччину вперед. Завершує матч з одним набраним очком.

Проте ця гра вже історія. Команда готується до наступної. Вже завтра о 14:00 за київським часом наша збірна зіграє проти Угорщини.