Почесний президент

Анатолій Брезвін

Почесний президент

 

Народився 8 січня 1956 року в селещі Голоби Волинської області. Обіймав посаду президента Федерації хокею України 13 років. З грудня 2019 року Анатолій Іванович – почесний президент ФХУ.

 

Анатолій Брезвін очолив Федерацію хокею України у грудні 2006 року і з того часу тричі переобирався на цю посаду, у жовтні 2008 року, 2012-му та 2016 роках. За період перебування Анатолія Івановича на посаді Урядом України була прийнята державна соціальна цільова програма «Хокей України», в рамках реалізації якої в країні побудовано одинадцять сучасних спортивних споруд зі штучним льодом, а також реконструйовані дві головні криті арени – київський Палац спорту та палац спорту «Дружба» у Донецьку.

 

Також в Україні було проведено десять (!) чемпіонатів світу з хокею, а також ряд інших міжнародних змагань. В травні 2017 року Україна на Конгресі Міжнародної федерації хокею здобула право на проведення чемпіонату світу з хокею серед дорослих команд в Дивізіоні ІА – другого за значенням турніру в міжнародній хокейній ієрархії.