«Витязь» знову вибив «чортову дюжину»

Якщо відкинути фактор вилучень, то сьогоднішній матч майже нічим не відрізнявся від попереднього поєдинку цих команд. Знову на льоду домінували харківські хокеїсти, знову тон у грі «Витязя» задавали ті самі Посєвін, Лазаренко, Ісаєнко, Янченко. І знову у воротах киян побувало тринадцять шайб.

Те, що справи пішли не так як слід, гості усвідомили вже у дебюті матчу: до 10-ї хвилини рахунок вже був 3:0. На цьому кияни майже опустили руки. Господарі ж діяли за схемою «активний початок – в’язка середина – активна кінцівка». Так харків’яни діяли у кожному з періодів, що знайшло своє відображення на табло.

Якщо говорити про індивідуальності, то необхідно відзначити Єгора Посєвіна і вічно молодого ветерана Олексія Лазаренка. Обидва форварди зробили по хет-трику, що, втім, для третього туру справа абсолютно звична. Надійну гру у рамці воріт продемонстрував Владислав Вязовов, що не може не тішити за два місяці до старту молодіжного чемпіонату світу.

«Витязь» – «Рапід» – 13:1 (5:0; 3:1; 5:0)

10 жовтня 2015 року, 20:00. Арена «Айс-Холл», 210 глядачів

Судді: В. Торяник, А. Бакуменко, О. Проскурін

Витязь: Вязовов. Кривда, Матвієнко, Панасенко, Пантелеймонов, Попов, Пономар, Д. Савченко. Богатирьов, Дм. Ісаєнко, Кобіков, Лазаренко, Максименко, Муртищев, Панченко, Посєвін, Сальніков, Щербань, Янченко.

Рапід: О. Хонін (Степанков, 42:25). Маслов, Мацібора, Ніженський, Ровінець, І. Романенко. Вал. Андрєєв, Бобков, Вербенко, Геращенко, М. Дворник, Єловіков, Коржилецький, Мадера, Макоревич, Севастьянов, Черніченко, Шапіро.

Голи: 1:0. Посєвін (Пономар, 2:03), 2:0. Янченко (Панченко, 7:57), 3:0. Богатирьов (Посєвін, 9:02), 4:0. Посєвін (Богатирьов, 14:38), 5:0. Лазаренко (Дм. Ісаєнко, 18:56), 6:0. Сальніков (Янченко, 20:18), 7:0. Кобіков (Пономар, 34:56), 7:1. Черніченко (Єловіков, Мадера, 37:40), 8:1. Д. Савченко (38:17), 9:1. Кривда (Янченко, Панченко, 40:21 – 5х3), 10:1. Лазаренко (Дм. Ісаєнко, Максименко, 44:02), 11:1. Лазаренко (Щербань, Пантелеймонов, 54:00 – менш.), 12:1. Максименко (Щербань, 56:07 – менш.), 13:1. Посєвін (Кобіков, Пономар, 56:47).

Штраф: 6 – 10