Вдалий дебют Макоревича допоміг «Рапіду» перемогти «Юність»

Звітний поєдинок команди розпочали дуже жваво. На самому початку зустрічі господарі отримали можливість реалізувати чисельну перевагу і майже відразу її використали. Дебютну шайбу за «Рапід» у своєму дебютному матчі закинув Владислав Макоревич. Ще до першої перерви Макоревич зробив дубль, але між цими подіями глядачі стали свідками ще чотирьох шайб: двох у ворота Олега Хоніна і двох у ворота Микити Хмеля.

В перерві тренери внесли корективи у гру. Більш дієвими виявились аргументи Олександра Хміля. Господарі ще тричі розписалися у воротах Хмеля, а єдине на що спромоглися хокеїсти «Юності», це організувати кулачний поєдинок між Данилом Півтораком та Денисом Севастьяновим.

Маючи таку солідну перевагу, в заключній 20-хвилинці кияни грали розслаблено і вже не хвилювалися за результат. «Юність» же виявилася надломленою морально і повернути інтригу в матч не змогла.

«Рапід» – «Юність» – 10:3 (4:2; 3:0; 3:1)

2 жовтня 2015 року, 15:00. Палац спорту, 150 глядачів

Судді: А. Гладченко, А. Перетятько, А. Кузьмінський

Рапід: О. Хонін. Маслов – Геращенко, І. Романенко – Савчук, Ровінець – Марченко, Мацібора – Ніженський. Макоревич – Бобков – Єловіков, Вербенко – Черніченко – Шапіро, Севастьянов – Дворник – Коржилецький.

Юність: Хмель. Кузьменко – Гасімов, Ступницький – Рогаль, Півторак – Костін, Жахов. Скребела – Семененко – Єфремов, Руденко – Одноворченко – Колядинський, Хохлов – Лісін – Олійник, Гребьонкін – Шматько – Фірсов.

Голи: 1:0. Макоревич (Єловіков, 2:19 – більш.), 1:1. Одноворченко (Колядинський, 4:21 – більш.), 2:1. Черніченко (Савчук, 9:24), 2:2. Лісін (Хохлов, 9:32), 3:2. Черніченко (Вербенко, 11:59), 4:2. Макоревич (Єловіков, 13:23), 5:2. Шапіро (21:27), 6:2. Геращенко (Макоревич, Бобков, 29:20), 7:2. Вербенко (33:08 – менш.), 8:2. М. Дворник (Коржилецький, 47:59), 9:2. Єловіков (48:49 – менш.), 9:3. Колядинський (Семененко, 56:03 – менш.), 10:3. Коржилецький (М. Дворник, 59:42).

Штраф: 30 – 8