Булітна перемога «АТЕКа» над лідером

У столиці зустрічалися «АТЕК» та ХК «Кременчук». Гості розпочали матч дуже переконливо, часто грали у більшості і матеріалізували свою ігрову перевагу у кілька закинутих шайб. Проте ближче до кінця другого періоду господарі перехопили ініціативу і змусили підопічних Дмитра Підгурського понервувати. У переможців слід відзначити Володимира Чердака, який відзначився хет-триком.

Другий камбек господарів розпачався в середині третього періоду. В реузльтаті основного часу гри була зафіксована нічия. А у серії кидків для визначення переможця гри більш вправними виявились господарі льоду.

«АТЕК» – ХК «Кременчук» – 7:6 Б (0:1; 3:3; 3:2; 0:0; 1:0)

18 березня 2015 року, 12:45. СК «АТЕК», 200 глядачів

Судді: А. Сєврук, І. Хохлов, О. Батєзатов

АТЕК: О. Хонін. Кривомаз – Благой, Дворецький – Д. Хонін, І. Романенко – Ровинець, Журавель. Бєга – Кіча – Бобкін, Супрун – Курський – Янішевський, Люлюк – Фроленко – Макоревич.

ХК Кременчук: Е. Захарченко. В. Романенко – Логвиненко, Варивода – Сірченко, Забулонов – Жовнір. Муль. Микулко – Кузьмік – Чердак, Бойков – Чернишенко – Луговий, Лисак – Кочмар – Мак. Шевчук, Бобков – М. Дворник – А. Захарченко.

Голи: 0:1. Луговий (Чернишенко, Варивода, 16:50 – більш.), 0:2. Чердак (Варивода, 20:18), 1:2. Супрун (Курський, Д. Хонін, 27:14), 1:3. Луговий (Лисак, 28:24), 1:4. Сірченко (Луговий, Бойков, 33:29 – більш.), 2:4. Бобкін (Бєга, Курський, 36:52), 3:4. Дворецький (Кіча, Курський, 38:35), 3:5. Чердак (Микулко, 40:41), 3:6. Чердак (45:12  штрафний кидок), 4:6. Курський (Супрун, Янішевський, 50:39 більш.), 5:6. Бобкін (Бєга, Д. Хонін, 52:17), 6:6. Кіча (Бобкін, 53:16), 7:6. Бєга (переможний булліт)

Штраф: 20 12

Кидки для визначення переможця гри: 0:0. Кузьмик (воротар), 0:0. Кіча (воротар), 0:1. Луговий. 1:1. Янішевський. 1:1. Чердак (воротар), 1:1. Курський (воротар) зміна черги 2:1. Бєга, 2:1. Луговий (воротар)