Українські юніори відкрили чемпіонат світу перемогою над італійцями

У словенському Бледі сьогодні розпочався чемпіонат світу серед юніорів у Дивізіоні ІВ. У стартовому поєдинку змагання зустрічалися однолітки із України та Італії.

Наша команда володіла ініціативою у першому періоді і на 17-й хвилині матеріалізувала свою перевагу у закинуту шайбу. Олександр Пересунько виявився найрозторопнішим на п’ятаку перед воротами Лео Костнера і проштовхнув шайбу у ворота. Підопічні Олега Ігнатьєва у другому періоді віддали ініціативу супернику, який скористався таким подарунком. Італійці двічі відзначилися, а українська команда свої нечисленні шанси відзначитись втратила.

Зате третя 20-хвилинка пройшла за повної переваги нашої команди. Спочатку Олександр Фірсов у більшості зрівняв рахунок, потім спрацювала зв’язка «Білого Барсу» Даниленко – Лесніков, а крапку у матчі поставив Гліб Кривошапкін, який наприкінці зустрічі у меншості перехопив шайбу, втік на побачення із голкіпером і легко переграв того.

Завтра на українську команду очікує матч проти команди Польщі, яка сьогодні ввечері зустрічається із Австрією.

Італія – Україна – 2:4 (0:1; 2:0; 0:3)

15 квітня 2017 року. 14:00. Льодова арена м. Блед

Судді: М. Хасоніц (Угорщина), К. Братен (Норвегія), Д. Раковіч (Словенія)

Склад України: Петленко. Стоцький – Горлушко, Логач – Волобуєв, Бабчук – Табашник, Фірсов. Бузоверя – Ступак – Чорний, Лесніков – Мороз – Даниленко, Матейченко – Кривошапкін – Пересунько, Архипенко – Морозов – Шиманський, Савченко.

Голи: 0:1. Пересунько (Матейченко, Кривошапкін, 16:43), 1:1. Глюк (Касслатер, Пфостль, 22:10), 2:1. Форте (Бергер, Делука, 25:16), 2:2. Фірсов (Пересунько, Матейченко, 43:19 – більш.), 2:3. Даниленко (Лесніков, Мороз, 48:03), 2:4. Кривошапкін (57:12 – менш.).

Штраф: 8 – 6

Кидки: 34 – 32

Найкращі гравці: Космач – Матейченко