Українські юніори роблять перший крок до перемоги на Турнірі 4 Націй!

Сьогодні юніорська збірна команда (U18) зіграла свій перший матч на Турнірі 4 націй, який проходить в Угорщині з господарями майданчику.

Першими у грі відзначилися ніші гравці – вже на першій хвилині гри відзначився Данило Коржилецький. Після цього угорці почали наводити порядок у грі. І до 15 хвилини вони вже були попереду – 4:1. Але підопічні Олександра Бобкіна не хотіли здаватися і за півтори хвилини до кінця періоду Олександр Плохотнік скоротив відставання до 2 шайб.

У другому періоді наші хокеїсти спочатку скоротили, а потім і зрівняли рахунок, а потім і вийшли вперед (Коржилецький, Бородай, Сімчук). Але за півхвилини господарі майданчика зрівняли рахунок – 5:5.

А у третій двадцятихвилинці наші гравці зуміли здолати суперника на всі 100%.

Пропустивши ще одну шайбу наші хокеїсти закинули 6(1) голів (Коржилецький, Сімчук, Гончаренко, Чолач, Остроушко, Зозовський).

Загальна перемога у матчі  з рахунком – 6:11!

Україна: Сушак (Суліма). Чолач – Палійчук, Гребеник – Прусський, Кисельов – Трошкін, Казаков. Коржилецький – Садовіков – Варава, Бородай – Гончаренко – Сімчук, Кривоножкін – Плохотнік – Зозовський, Остроушко – Петрашенко – Савицький.

Шайби: 0:1 Коржилецький (Сімчук, Варава, 00:57). 4:2 Плохотнік (18:29). 4:3 Коржилецький (Плохотнік, Прусський, 21:33). 4:4 Бородай (Плохотнік, 22:26 – більш.). 4:5 Сімчук (26:41). 5:6 Коржилецький (Чолач, 40:48). 5:7 Сімчук (Бородай, Гончаренко, 46:05). 5:8 Гочаренко (Сімчук, 48:32). 5:9 Чолач (Садовіков, 53:53 – більш.). 5:10 Остроушко (Коржилецький, 56:38). 5:11 Зозовський (Чолач, 58:04).