Шайба Кочеткова принесла «Донбасу» перемогу над «Кременчуком»

Повторний поєдинок між донецьким «Донбасом» та хокейним клубом «Кременчук» вийшов набагато цікавішим, ніж перше протистояння команд.

Господарі льоду краще провели кінцівки перших двох періодів, закинувши по шайбі. Гості ж свої найкращі вміння продемонстрували на початку другої 20-хвилинки.

Основний час гри не визначив переможця. А в овертаймі свою роль зіграла майстерність Дениса Кочеткова. Російський легіонер спочатку на досвіді обіграв Володимира Вариводу, а потім майже з нульового кута поцілив у верхній кут воріт Михайла Шевчука.

Завдяки цій перемозі господарі льоду відірвалися від найближчих переслідувачів на шість очок. «Кременчук» в свою чергу наздогнав за очками «Дженералз». Команда з Полтавщини має перевагу за особистими зустрічами, проте провели на два матчі більше за киян.

«Донбас» – ХК «Кременчук» – 3:2 ОТ (1:0; 1:2; 0:0; 1:0)

30 листопада 2015 року, 18:00. Арена «Альтаїр», 600 глядачів

Судді: М. Урда, А. Корепанов, В. Качан

Донбас: Царегородцев. Петрухно – Катрич, Толстушко – Ігнатенко, Таран – Горбань, Скрипець – Оксененко. Бабинець – Буценко – Захаров, Кочетков – Варламов – Чердак, Нікіфоров – Докшин – Куцевич, Свіщев – Кузьмік – Ромащенко.

Кременчук: Шевчук. В. Романенко – Акимов, Дегтярьов – Сірченко, Варивода – Жовнір. Луговий – Карпенко – Лисак, Бойков – Костюк – Чернишенко, Підгурський – Т. Гриценко – Янішевський, Мікулко, Качмар.

Голи: 1:0. Ігнатенко (Толстушко, Кузьмік, 16:12), 1:1. Чернишенко (Бойков, Мікулко, 21:13 – більш.), 1:2. Лисак (Бойков, Карпенко, 23:40), 2:2. Таран (Варламов, Петрухно, 39:54 – більш.), 3:2. Кочетков (Катрич, 61:47)

Штраф: 8 – 10