Особливості фінальної серії плей-оф: овертайми по 20 хвилин та скасування булітів у грі №5

Фінальна серія плей-оф чемпіонату України-2023 «Кременчук» – «Сокіл» відбудеться до трьох перемог однієї зі сторін і матиме відзнаки у форматі проведення додаткового часу та булітів у порівнянні з регулярною частиною сезону.

«Згідно з регламентом змагання сезону-2022/23, у фінальній стадії плей-оф у разі завершення зустрічі в основний час внічию, у всіх матчах (крім гри №5) призначатиметься один 20-хвилинний овертайм у форматі «5 на 5» (10 польових гравців). Якщо і він не визначить переможця, тоді у поєдинку призначається булітна серія – по п’ять кидків. У випадку, якщо серія затягнеться до вирішальної гри №5 і зустріч перейде в додатковий час, тоді команди матимуть шанс визначити переможця виключно у форматі овертаймів, які продовжуватимуться доти, доки одна зі сторін не закине шайбу. Буліти у п’ятій грі плей-оф не передбачені», – нагадав нюанси фінальної серії спортивний директор ФХУ Юрій Кириченко.

З книги рекордів ЧУ з хокею

*Найдовший матч у фіналі плей-оф відбувся у 2015 році у грі №3 «Кременчук» – АТЕК – 3:4 (ОТ). Тоді на 78-й хвилині (час – 77:46) шайба Євгена Кривомаза у ворота Едуарда Захарченка стала «золотою» та принесла київському клубу чемпіонство у серії до двох перемог.

*У той же час, найшвидший гол у додатковий час стався на 17 секунді овертайму, а її автором 9 квітня 2010 року став «сокіл» Микола Ладигін. Захисник засмутив Олександра Федорова, закинувши чемпіонську шайбу у грі №2 столичного дербі: «Беркут» – «Сокіл» – 2:3 (ОТ).

Вас може зацікавити