«Легіон» переміг «Берсерків» і відкрив собі дорогу в плей-оф

Рахунок матчу в Калуші не відображає повноти переваги однієї з команд. Проте «Легіон» створив собі труднощі власноручно.

«Легіон» (Калуш) – «Харківські Берсерки» – 5:3 (3:1, 1:1, 1:1)

Шайби: 0:1 – Бондарцев (Осадчий), 01:30. 1:1 – Пойманов, 02:09. 2:1 – Захаров (Сірченко, Ромащенко), 08:09. 3:1 – Луговий, 12:56. 3:2 – Безуглий (Матвієнко, Осадчий, – подв. більш.), 29:34. 4:2 – Ромащенко (Таран, Луговий), 38:34. 4:3 – Безуглий (Дерев’янко), 55:34. 5:3 – Ромащенко (менш., п.в.), 58:59

«Легіон»: Аріпов; Сірченко – Таран, Луговий – Захаров – Ромащенко; Кугут – Гордійчук, Халін – Кривоножкін – Паламарчук; Філімонов – Явний, Пойманов – Собченко – Олійник; Терешко – Бабчук, О. Васильєв – Дуюн – Когут. Тренер – Альберт Шафіков; асистент – Сергій Вітер

«Берсерки»: Дьяченко; Д. Мельник – Мельников, Дерев’янко – Секірко – Безуглий; Матвієнко – Наливайко, Абаджян – В. Мурин – Кашевко; Пруський – Кленов, Бондарцев – Осадчий – Омельчук; Ружицький – Іноземцев – Горбунов. Тренер – Павло Легачев; асистент – Ігор Шаманський

Кидки: 50 (23 + 13 + 14) – 21 (5 + 10 + 6)
Штраф: 37 (2 + 4 + 31) – 35 (6 + 2 + 27)

23 грудня. Калуш. Льодова арена імені Степана Бандери

«Берсерки» у цій зустрічі зробили, мабуть, усе, що могли. Інша річ, що клас суперників наразі вищий. Хокеїсти «Легіона» провели не найдосконаліший матч, помилялися, втрачали концентрацію і в підсумку ледь втратили перевагу в рахунку в основний час.

Пропустивши швидку шайбу в свої ворота, калушці всього через 39 секунд відігралися, а до першої перерви уже вели 3:1. У другому періоді «Берсерки» скоротили розрив у рахунку після того, як майже дві хвилини мали подвійну більшість. Але на заключну перерву команди одначе пішли з перевагою «Легіона» в дві шайби після того, як майстерну комбінацію розіграли Павло Таран і Руслан Ромащенко.

Перевага господарів у рахунку могла бути значно більшою, але вкотре надійно у воротах слобожанців відіграв Богдан Дьяченко. У третьому періоді він взагалі залишив ворота недоторканими і ледь не повернув свою команду в гру. Сталося це, правда, зокрема й через не дуже переконливі дії молодого колеги Дьяченка з протилежних воріт. Олексій Аріпов, відбивши перед собою не найскладніший кидок Родіона Дерев’янка, дозволив вразити напівпорожню стулку Євгорові Безуглому. На порятунок у «Берсерків» було чотири з половиною хвилини.

Невдовзі після того змусив прихильників «Легіона» похвилюватися ще більше, вчинивши бійку з Артемом Іноземцевим, провідний оборонець Павло Таран. Обидва хокеїсти отримали вилучення до кінця матчу, але на тому не все. Минуло лише вісім секунд і двохвилинне вилучення заробив ще один захисник господарів Кирило Гордійчук. Павло Легачев відреагував миттєво, змінивши Дьяченка на шостого польового гравця. Та це не допомогло. В форматі «шість на чотири» харків’яни помилилися і отримали шайбу в порожні ворота.

Таким чином, «Легіон» переміг, набрав уже 17 очок і з 13-очоковою перевагою над «Берсерками» та «Києвом» практично ґарантував собі місце в плей-оф.

Завтра, 24 грудня, команди вийдуть на лід арени імені Батька Бандери знову. О 14:00 «Легіон» розпочне зустріч з «Кременчуком». «Берсерки» з 18:00 гратимуть проти «Дніпра».

Вас може зацікавити