«Краматорськ» відновив паритет в очних зустрічах із «Соколом»

«Сокіл» не впорався із «Краматорськом» у їхньому другому за три дні матчі в чемпіонаті України.

Кияни провели доволі впевнено перший період. Після його екватору рахунок відкрив Богдан Ступак, а менше ніж за хвилину Денис Гончаренко подвоїв перевагу господарів майданчика. Скоротити відрив «Краматорську» вдалось ще в стартовому ігровому відрізку – Артем Сурсов розписався у воротах Микити Пеленського. Так, команди пішли на перерву з цифрами 2:1 на табло.

У другій же 20-хвилинці гра стала розвиватись за дещо іншим сценарієм – «соколи» просіли, коли підопічні Павла Микульчика навпаки зуміли переломити хід протистояння. Спочатку Микола Столяренко відновив статус-кво, а потім за 25 секунд до завершення другого періоду той же Столяренко в більшості прошив ворота Пеленського вдруге й вивів «Краматорськ» у лідери.

У завершальному ігровому відрізку команда Олега Шафаренка намагалась реабілітуватись, однак гості вистояли й змогли закинути ще одну шайбу – Айнарс Подзіньш встановив фінальний рахунок поєдинку – 4:2 на користь «Краматорська».

Зазначимо, що попередній матч команд, який відбувся 20-го листопада, закінчився перемогою «Сокола» (5:2).

«Сокіл» – «Краматорськ» 2:4 (2:1, 0:2, 0:1)

Шайби1:0 Ступак (Панченко), 14:50; 2:0 Гончаренко (Міхнов, Німенко), 15:37; 2:1 Сурсов (Ципнятов, Подзіньш), 16:26; 2:2 Столяренко (Жвачкін), 22:51; 2:3 Столяренко (Полухін, Грінь – більш.), 39:35; 2:4Подзіньш, 56:05.

«Сокіл»: Пеленський (Кубрицький); Олендаренко – Сушков, Сисак – Платонов, Фірсов – Павлов, –; Гончаренко – Німенко (А) – Міхнов (А), Середницький – Сімчук – Морозов (К), Панченко – Ступак – Сиротенко, Гильманов – Смирнов – Пойманов.

«Краматорськ»: Шевчук (Короваєв); Пахмурін – Воронін, Полухін – Таран, Зуєв – Грінкевич, Панков; Ципнятов – Сурсов – Подзіньш, Кривошапкін – Карпенко – Геворкян, Грінь – Столяренко – Жвачкін.