«Королеви» зміцнюють лідерство. «Пантери» сильніші за «Білок»

У Харкові стартував заключний – п’ятий – тур регулярного чемпіонату України з хокею серед жінок. У стартовому поєдинку першого ігрового дня зустрічалися столична «Україночка» та «Королеви Дніпра».

У стартовому періоді найкращий бомбардир киянок Юлія Добровольська з передачі Наталії Романенко відкрила рахунок. Проте другу 15-хвилинку підопічні Олександра Нікулічева провалили. У воротах Наталії Козачук побувало три шайби, на що «Україночка» відповісти суперницям не змогла нічим. В самому дебюті третього періоду Олена Ткачук збільшили перевагу «королев» до трьох шайб. Киянкам вдалося відродити інтригу у матчі: зусиллями Меган Гаррісон та Надії Бобошко розрив у рахунку було скорочено до мінімуму. Але останнє слово у грі залишилось за хокеїстами з Дніпра. Олена Кривоніщенко використала передачу Олени Ткачук і встановила остаточний рахунок гри – 5:3 на користь «Королев Дніпра». Завдяки цій перемозі команда з Дніпра достроково стала переможцем регулярного чемпіонату.

В іншому матчі ігрового дня харківські «Пантери» впевнено перемогли «Дніпровських Білок» із рахунком 4:1. У складі переможниць дублем відзначилась Владислава Скащук.

«Пантери» продовжують вести боротьбу з «Україночкою» за другу сходинку в турнірній таблиці. Наразі харків’янки випереджають своїх суперниць на 4 очка. Обом командам залишилося провести по два матчі. включаючи очний поєдинок.

«Україночка» – «Королеви Дніпра» – 3:5 (1:0; 0:3; 2:2)

24 лютого 2017 року, 16:30. «Салтівський лід»

Судді: О. Говорун, А. Гладченко

Україночка: Козачук. Воремчук, Бажан, Удовиченко, Кобчук, Вербенко, Гречко, Романенко. Елізабет Аліпова, Елен Аліпова, Балишева, Бобошко, Гаррісон, Громова, Слатвицька, Добровольська, Криворучко.

Королеви Дніпра: М. Лисенко. Суботіна, Земляна, Сердюк, Рудченко, Лаломова, Салік, К. Ветренко. Євтєхова, Т. Ткаченко, Громика, Кривоніщенко, О. Ветренко, Ткачук, Постнова, Манчак.

Голи: 1:0. Добровольська (Романенко, 13:52), 1:1. Ткачук (17:45 – менш.), 1:2. Манчак (Ткачук, 18:33), 1:3. Ткаченко (28:44), 1:4. Ткачук (Манчак, 30:56), 2:4. Гаррісон (Добровольська, 36:25), 3:4. Бобошко (Гаррісон, 38:15), 3:5. Кривоніщенко (Ткачук, 40:29).

Штраф: 6 – 3

«Пантери» – «Дніпровські Білки» – 4:1 (1:0; 1:0; 2:1)

24 лютого 2017 року, 18:45. «Салтівський лід»

Судді: О. Говорун, В. Торяник

Пантери: Колісніченко. Кобзар, Братусь, Дунь, Гречихіна, Кузьменко, Тарасова, Липчанська, О. Вансович, Макаренко. Донцова, Пересунько, Бобин, Ковтун, Кривка, Скащук, І. Вансович, Слащова, Середенко.

Дніпровські Білки: Сакрієрі. Ценова, Душацька, Шершньова, Кутузова, Борисенко, Денисенко. Бойко, Александрова, Теулон, Єременко, Браско, Коваленко, Соловей, Корж, Вульфсон.

Голи: 1:0. Макаренко (Скащук, 11:23), 2:0. Скащук (22:36), 3:0. Ковтун (41:24), 4:0. Скащук (Кривка, 42:45), 4:1. Шершньова (Браско, 43:42 – більш.)

Штраф: 4,5 – 1,5