«Королеви Дніпра» не помічають «Лавину», «Пантери» переграють «Білок»

У Кривому Розі розпочався третій тур чемпіонату України серед жіночих команд.

У стартовому матчі першого ігрового дня «Королеви Дніпра» прогнозовано не мали проблем із кременчуцькою «Лавиною». Єдине, що вдалося команді з Полтавщини, – це закинути шайбу престижу в другому періоді. У складі команди з Дніпра яскраву гру продемонструвала найкращий снайпер чемпіонату Олена Ткачук.

Другий матч вийшов значно цікавішим. Лише у заключному періоді шайба Діани Ковтун принесла перемогу лідерові змагань над «Дніпровськими Білками».

В суботу ігровий день відкриють «Пантери» та «Королеви Дніпра», які поборються за перемогу у центральному матчі туру. А в другому матчі ігрового дня зустрінуться «Дніпровські Білки» та «Лавина».

«Лавина» – «Королеви Дніпра» – 1:16 (0:4; 1:8; 0:4)

13 січня 2017 року, 17:30. Льодова арена (м. Кривий Ріг)

Судді: О. Серебряков, О. Батєзатов

Лавина: Заіченко. Гетьман, Бажан, Лук’яненко, Співак, Ільїна. Брусиловська, Архіпенко, Павлова, Ніколаєва, Вовкодав, Чуракова, Роганова, Панасенко, Лемешко, Слісенко.

Королеви Дніпра: М. Лисенко. О. Ткаченко, Суботіна, Сердюк, Рудченко, Селік, К. Вєтренко. Євтєхова, Т. Ткаченко, Громика, Кривоніщенко, Земляна, А. Вєтренко, Ткачук, Войтик, Постнова.

Голи: 0:1. Войтик (Рудченко), 0:2. Ткачук (Євтєхова), 0:3. Ткачук (Войтик), 0:4. Ткачук (Т. Ткаченко), 0:5. Ткачук (Земляна), 0:6. Ткачук (Войтик), 1:6. Брусиловська (Павлова), 1:7. Ткачук (Войтик, Рудченко), 1:8. Євтєхова (Ткачук), 1:9. Т. Ткаченко, 1:10. Ткачук (Т. Ткаченко), 1:11. Т. Ткаченко (Сердюк, Рудченко), 1:12. Ткачук (Рудченко), 1:13. Ткачук (Т. Ткаченко), 1:14. Ткачук (Войтик, Т. Ткаченко), 1:15. Суботіна (Ткачук), 1:16. Суботіна (Ткачук)

Штраф: 3 – 1,5

«Дніпровські Білки» – «Пантери» – 2:3 (0:1; 2:1; 0:1)

13 січня 2017 року, 19:45. Льодова арена (м. Кривий Ріг)

Дніпровські Білки: Сакрієрі. Бойко, Ценова, Александрова, Вечерок, Душацька, Єременко, Коваленко, Соловей, Спиридонова, Шершньова, Теулон, Кутузова, Зєбзєєва, Борисенко, Юдіна, Денисенко.

Пантери: Колісниченко. Братусь, Дунь, Тарасова, Сорока. Кобзар, Грехичіна, Ковтун, Кривка, Скащук, І. Вансович, Слащова, О. Вансович, Макаренко, Середенко.

Голи: 0:1. Ковтун, 1:1. Шершньова (Єременко), 1:2. Скащук, 2:2. Шершньова (більш.), 2:3. Ковтун

Штраф: 9 – 9