Класичне дербі між “Донбасом” і “Соколом” — чергова гольова феєрія

Обидва п’ятничних поєдинки регулярного чемпіонату Української хокейної ліги завершилися дуже результативно. І якщо велика перемога “Маріуполя” над “Білим Барсом”, котрий зазнав 17-ї поразки в 17-ти матчах, прогнозувалася, то третє поспіль багате на голи Класичне дербі “Донбаса” і “Сокола” в Краматорську стало черговим одкровенням.

Попередніх два матчі донеччан і киян у цьому сезоні завершилися результатами 5:4 на користь “Донбасу” і 7:6 на користь “Сокола”. Тому після мінімально виграного командою Павла Микульчика першого періоду сьогоднішнього матчу були всі передумови очікувати, що цей поєдинок не буде схожий на згадувані. Проте грубі помилки оборони і воротарів “Сокола” в другому періоді допомогли “Донбасові” відірватися в рахунку на чотири шайби. Спроба “Сокола” відігратися виявилася переконливою, але мети не досягла. Кияни програли 4:6 і перервали 13-матчеву переможну серію.

“Донбас” Донецьк – “Сокіл” Київ – 6:4 (1:0, 4:2, 1:2)

Шайби: 1:0 – Сигарьов (Бірюков), 07:33. 1:1 – Кузьменко (Мажуга, Міхнов, – більш.), 20:49. 2:1 – Сигарьов (Бірюков, Шишлянніковс), 24:31. 3:1 – Лялька (Ігнатенко, Туркін), 28:23. 4:1 – Пересунько (Спруктс, Пангелов-Юлдашев), 29:11. 5:1 – Фірсов (Жульдіков), 32:55. 5:2 – Рубан (Андрущенко, Міхнов, – більш.), 38:12. 5:3 – Рибалко (Павленко, – більш.), 45:31. 5:4 – Німенко (Павленко, Герцик), 50:30. 6:4 – Медведєв (Лялька, Туркін), 52:49

Воротарі: Макаров — Кубрицький (Оґанджанян, 28:23)

Маріуполь” — “Білий Барс” Біла Церква — 8:3 (3:2, 1:1, 4:0)

Шайби: 1:0 — Твердохлєбов (Щербатов, Мельохін), 03:36. 2:0 — ердак (Р. Алексєєв, Тутюченко), 11:08. 2:1 — Дахновський (Бородай), 11:41. 2:2 — Стецюра (Попережай), 11:54. 3:2 — Мільохін (Твердохлєбов), 17:27. 4:2 — Р. Алексєєв (Щербатов, – більш.), 27:45. 4:3 — Бородай (Куцевич, Качан), 39:11. 5:3 — Р. Алексєєв (Мільохін), 40:42. 6:3 — Ружніков (Бабинець, Янішевський), 45:51. 7:3 — Янішевський (Р. Алексєєв), 48:57. 8:3 — Кудряшов (Лисенко, Мазур), 59:04

Воротарі: Дуве — Майко (Полгородник, 22:32)

Попри нинішню поразку, “Сокіл” зберігає лідерство в чемпіонаті — 26 очок. “Донбас” іде другим, відстаючи на один пункт. Третю-п’яту сходинки розділяють хокеїсти “Кременчука”, “Краматорська” і “Маріуполя”, в яких по 19 очок. Шоста позиція в “Рулав Одда” — 13 пунктів. Сьомими ідуть з дев’ятьма балами херсонці. Замикає таблицю “Білий Барс”, який у 17-ти матчах набрав одне очко.

Завтра, 6 листопада, “Дніпро” починаючи з 14:00 прийматиме “Краматорськ”. “Кременчук” о 17:00 почне домашній поєдинок проти “Рулав Одда”.