ХК «Кременчук» здобув перемогу у Харкові

Хокейний клуб «Кременчук», схоже, добре засвоїв урок плей-офф попереднього сезону. Цього разу команда Дмитра Підгурського серйозно налаштувалася на харківський «Витязь» і досить впевнено переграла команду Віталія Литвиненка.

Єдиним неприємним моментом для гостей стала кінцівка другого періоду, коли харків’яни з 0:3 зробили рахунок 2:3 й мали кілька нагод для того, аби зрівняти результат на табло.

Втім «Витязю» не пощастило, а в заключному періоді більш швидкі кременчужани ще дві розписалися у воротах Олександра Харитонова.

Завдяки цій перемозі ХК «Кременчук» відірвався «Витязя» у турнірній таблиці і скоротив дистанцію до лідерів чемпіонату.

«Витязь» – ХК «Кременчук» – 2:5 (0:2; 2:1; 0:2)

23 жовтня 2015 року, 20:00. «Айс-Холл», 200 глядачів

Судді: А. Гладченко, В. Торяник, А. Бакуменко, А. Ходячих

Витязь: Харитонов. Кривда  Панасенко, Пантелеймонов Попов, Д. Савченко Пономар. Сальніков Панченко Муртищев, Лазаренко  Максименко Щербань, Посєвін Богатирьов Кобіков, Матвієнко.

Кременчук: Шевчук. В. Романенко – Акимов, Сірченко – Дегтярьов, Варивода – Жовнір, Качмар – Муль. Коренчук – Карпенко – Лисак, Луговий – Костюк – Бойков, Підгурський – Чернишенко – Янішевський, Комарніцкіс – Т. Гриценко – Петранговський.

Голи: 0:1. Дегтярьов (Лисак, Карпенко, 3:18), 0:2. Підгурський (Петранговський, 9:40 – більш.), 0:3. Коренчук (В. Романенко, Акимов, 23:24), 1:3. Кривда (Сальніков, Панасенко, 31:48 – більш.), 2:3. Сальніков (Панченко, 35:03 – більш.), 2:4. Луговий (Бойков, 47:26), 2:5. Чернишенко (Підгурський, 53:24).

Штраф: 34  43

Нереалізованйи штрафний кидок: Карпенко (54:45, воротар)