Хет-трик Віталія Ляльки приніс Україні перемогу над Нідерландами

Національна збірна команда України з хокею здобула дебютну перемогу на чемпіонаті світу в Таллінні.

У третьому турі синьо-жовті не залишили жодних шансів збірній Нідерландів. Протягом усього матчу наша команда володіла беззаперечною ігровою та територіальною перевагою.

Рахунок у грі було відкрито за 27 секунд до завершення першого періоду. А долю гри вирішила ударна трихвилинка наприкінці другого ігрового відрізку, протягом якої українські хокеїсти чотири рази вразили ворота суперників.

У заключному періоді «помаранчеві» стали не встигати за опонентами і порушувати правила. Наслідком цього стали ще три шайби нашої команди.

Першим хет-триком в кар’єрі на міжнародному рівні відзначився нападник «Донбасу» Віталій Лялька. Свої дебютні шайби за головну команду країни закинули Вадим Мазур, Ігор Мережко та Даніїл Скрипець.

Завтра українська команда проведе четвертий матч на турнірі. Суперником українців будуть хокеїсти Румунії.

Нідерланди – Україна – 1:8 (0:1; 1:4; 0:3)

1 травня 2019 року, 13:00. Таллінн

Україна: Дьяченко. Мережко – Пангелов-Юлдашев, Петрухно – Толстушко, Григор’єв – Скрипець, Романенко. Лялька – Мазур – Міхнов, Гаврік – Буценко – Бабинець, Коваленко – Гриценко – Німенко, Пересунько – Даниленко – Задоєнко, Чердак.

Голи: 0:1. Міхнов (19:33), 1:1. Мейсон (Клем, 27:23 – більш.), 1:2. Скрипець (Пересунько, Бабинець, 32:40), 1:3. Мережко (Задоєнко, Даниленко, 32:51), 1:4. Лялька (Толстушко, Міхнов, 33:25), 1:5. Мазур (Григор’єв, Міхнов, 36:00), 1:6. Міхнов (Лялька, Мазур, 44:34 – більш.), 1:7. Лялька (Міхнов, Пангелов-Юлдашев, 49:49 – більш.), 1:8. Лялька (Міхнов, Мазур, 58:49 – більш.).

Кидки: 10 – 48

Штраф: 8 – 2