«Дженералз» взяли реванш у «Сокола»

Повторна дуель столичних клубів пройшла під знаком боротьби.

На початку матчу гості володіли перевагою, проте до реальних загроз воротам Олександра Томашука справа не доходила. Господарі ж реалізували свій перший момент у матчі. Тарас Бєга опинився ніким не прикритим перед воротами Михайла Балабана та, отримавши передачу, в один дотик переправив шайбу у сітку. Ще до завершення стартової 20-хвилинки господарі подвоїли свою перевагу зусиллями Олександра Хміля.

У другому ігровому відрізку перевага була на боці команди Сергія Лубніна, гості лише одного разу запалили червоне світло за воротами суперників. Заключний період розпочався із третьої шайби у воротах «Сокола». Господарі після цього відійшли в оборону, турбуючи Михайла Балабана гострими контратаками. Єдине, що змогли зробити підопічні Сергія Лубніна, це відіграти одну шайбу. При цьому у команди Анатолія Давидова шансів збільшити розрив у рахунку вистачало.

«Дженералз» – «Сокіл» – 3:2 (2:0; 0:1; 1:1)

24 грудня 2013 року, 19:00. Арена «Термінал», 200 глядачів

Судді: О. Говорун, А. Кузьмінський, О. Батєзатов

Дженералз: Томашук. Оксененко – Дворецький, Д. Хонін – Панов, Протопопов – Глушкін. Анд. Буточнов – Миколенко – Бєга, Росляков – Міланович – Долинін, Хміль, Сидоров.

Сокіл: Балабан (крім 56:50 – 59:12 та 59:17 – 60:00). К. Рябенко – Скороход, Тимченко – Муханов, Лупандін – Лясковський. Задоєнко – Секірко – Дм. Ісаєнко, Юшков – Шаманський – Лубнін, Безуглий – Войцехівський – А. Дворник, Костюк.

Голи: 1:0. Бєга (Миколенко, Анд. Буточнов, 10:42), 2:0. Хміль (Росляков, Сидоров, 13:58), 2:1. Юшков (Безуглий, Шаманський, 28:36), 3:1. Анд. Буточнов (Миколенко, Бєга, 40:21), 3:2. Лясковський (Шаманський, Войцехівський, 59:12).

Нереалізований штрафний кидок: Хміль (56:34 – воротар)

Штраф: 10 – 16