«Дженералз» не втримали перевагу над «Компаньйон-Нафтогазом»

Вольова перемога над «Дженералз» забезпечує «Компаньйону» комфортний відрив у турнірній таблиці чемпіонату над найближчим переслідувачем.

Для господарів льоду  перші 30 хвилин матчу складалися найкращим чином. Спочатку Олександр Миколенко реалізував контратаку у меншості, а потім Микола Сидоров зробив рахунок ще більш комфортним на користь «Дженералз».

Перелом у грі стався в середині другого періоду, коли Олександр Сеуканд вніс певні корективи у гру, змінив склади ланок і змусив своїх підопічних викладатися на максимум у кожному моменті. Результат не змусив себе довго чекати: три шайбу у другому періоді та ще дві у третьому забезпечили гостям перемогу.

Цей успіх дозволив «нафтогазівцям» відірватися у турнірній таблиці від «білого Барсу» на 5 очок. А от «Дженералз» для виходу до плей-офф потрібно здобувати мінімум 4 пункти у протистоянні з «Соколом» у заключному турі.

«Дженералз» – «Компаньйон-Нафтогаз» – 2:5 (1:0; 1:3; 0:2)

12 лютого 2014 року, 19:00. Арена «Термінал», 250 глядачів.

Судді: О. Говорун, О. Батєзатов, О. Серебряков

Дженералз: Артинський. Оксененко, Дворецький, Панов, Попов, Воробйов, Протопопов. Єловиков, Бєга, Рябов, Ант. Буточнов, Хміль, Миколенко, Сидоров, Мадера, Росляков.

Компаньйон-Нафтогаз: Федоров. Ден. Ісаєнко, Свиридов, Катрич, Ємельяненко, О. Благой, Татаренко, Кривомаз. Гніденко, Харченко, С. Черненко, Вал. Алексюк, Сальников, Литвиненко, Німенко, Гаврилюк, Слюсар, Курілін, Заблудовський.

Голи: 1:0. Миколенко (Бєга, 6:52 – менш.), 2:0. Сидоров (Хміль, 25:18), 2:1. Харченко (32:00 – ш.к.), 2:2. Слюсар (Кривомаз, 33:59 – більш.), 2:3. Німенко (Заблудовський, 39:40), 2:4. С. Черненко (Татаренко, Литвиненко, 44:31 – більш.), 2:5. Гніденко (Свиридов, Сальников, 48:53).

Штраф: 8 – 4