Дисциплінарний комітет ФХУ покарав оборонця «Сокола» і тренера «Берсерків»

Дисциплінарний комітет Федерації хокею України виніс рішення щодо двох епізодів, які трапилися в матчах чемпіонату України цього тижня.

У грі №42 «Берсерки» – «Кременчук» регламент змагань порушив виконувач обов’язки головного тренера харків’ян Павло Легачев, який прокоментував менше, ніж через добу після завершення поєдинку дії суддівської бригади. За це фахівець має заплатити штраф у розмірі 5000 гривень.

Також дисциплінарні санкції застосовані щодо оборонця київського «Сокола» Андрія Григор’єва. У поєдинку своєї команди проти «Дніпра» у Херсоні Андрій скоїв фізичний контакт з головним суддею (відео моменту). В ході гри хокеїст покараний не був. Проте за рішенням Дисциплінарного комітету ФХУ за поданням Комісії оцінки якості суддівства на Григор’єва накладені за втручання в дії суддів санкції у вигляді вилучення до кінця гри та пропуском однієї гри та двох додатково, якщо хокеїст не сплатить грошового штрафу у розмірі 7000 гривень за поєдинок.

Зауважимо, що «Берсерки» завтра, 3 грудня, починаючи з 14:00 гратимуть у столичному Палаці спорту з «Києвом». «Сокіл» після того о 18:00 прийматиме «Кременчук». У складі киян, окрім Григор’єва, будуть відсутні травмовані оборонець Денис Гайдук і Володимир Чердак, а також форвард Сергій Бабинець, який у статусі менеджера молодіжної збірної України вирушив на чемпіонат світу в дивізіоні 1В до Польщі.

Вас може зацікавити