«Дніпро» зупинив «Сокіл» і здобув сьому перемогу поспіль

Відсутність найкращого воротаря жовтня Едуарда Захарченка, який отримав травму напередодні центральної зустрічі, не завадила «Дніпру» переграти «Сокіл» (5:2) та повернути собі перше місце у таблиці.

«Дніпро» (Херсон) – «Сокіл» (Київ)5:2 (2:11:12:0)

Шайби: 0:1 – Вал.Алексюк (Бабинець, Благий), 4:00. 1:1 – Целогородцев (Попережай, Дворник), 13:10. 2:1 – Лесніков (Попережай, Дворник), 14:54. 2:2 – Бабинець (Благий, Вал.Алексюк), 31:44. 3:2 – Щербак (Бородай, Кобильник), 37:16. 4:2 – Ратушний (Ревука, Тищенко), 47:07. 5:2 – Целогородцев (Попережай, Лесніков), 52:47.

«Дніпро»: Сулютін; Бойко – Ратушний, Гребеник – Лесніков, Портной – Панков, Сичинський; Д.Попережай – М.Дворник – Целогородцев, Бородай – Кобильник – Щербак, Цюра – Тищенко – Ревука. Тренер – Олександр Бобкін.

«Сокіл»: Сердюк; Гайдук – Григор’єв, Вол. Алексюк – Сисак, М.Полоницький – Горлушко, Євсейчик; Чердак – Мазур – Слюсар, Благий – Вал. Алексюк – Бабинець, Янішевський – Качан – Говорушко, Костромітін, Жеребко. Тренер – Костянтин Сімчук;

Арбітри – О.Серебряков, В.Качан; лайнсмени – С. Хараберюш, О.Остроух.

Інспектор – С.Дронговський (Київ).

Кидки: 31 (15+6+10) – 32 (11+15+6).

Штраф: 16 – 10.

29 листопада. Калуш. Льодова арена. Без глядачів.

Напередодні матчу «Дніпро» втратив через травми свого основного воротаря Едуарда Захарченка та форварда Олександра Койду, проте кадрові неприємності лише згуртували херсонців, які на максимумі відпрацювали «за тих хлопців». Навіть коли «Сокіл» першим забив, команда Олександра Бобкіна не надломилася і продовжила шукати щастя біля чужих воріт, створюючи цікаві комбінації, як у ситуації з першим голом Артема Целогородцева.

І хоча другий період у херсонців, м’яко кажучи, не склався, «щук» врятував  малодосвідчений воротар Максим Сулютін, який вперше вийшов «у старті» «Дніпра» на професійному рівні і відбив 30 (!) кидків від лідера, який до цього поєдинку закинув найбільше шайб (59) у чемпіонаті.

Можна сказати, що у господарів льоду куражний матч провела вся команда, а претендентом на звання найкращого гравця зустрічі цілком може вважатися не лише Сулютін, а й форвард збірної України та першої п’ятірки «Дніпра» Артем Целогородцев, котрий закинув свої 7 та 8 шайбу у сезоні та закріпився у статусі головного бомбардира команди.

Таким чином, «Дніпро» зумів продовжити свою розкішну переможну серію до семи матчів поспіль і взяти переконливий реванш у «Сокола» за єдину поразку в чемпіонаті України 16 жовтня – 4:6.

Вас може зацікавити