Два розгроми та важка перемога «Дженералз»

Цього уїк-енду відбулися матчі п’ятого туру чемпіонату України з хокею – чемпіонату Української хокейної ліги.

У центральному матчі п’ятого туру «Кривбасу» і «Дженералз» змагалися за потрапляння до трійки лідерів чемпіонату. Аргументи команди Вадима Шахрайчука виявилися більш вагомими за дії команда Олександра Кулікова. Гра суттєво змінилася після тайм-ауту киян на 52-й хвилині зустрічі. Саме після 30-секундної перерви гостям вдалося зломити опір господарів. До цього на льоду точилася рівна боротьба.

На 54-й хвилині Віталій Лялька результативно завершив розіграш чисельної більшості гостей, а за 6 секунд до фінальної сирени порожні ворота криворіжців вразив Олексій Басков.

«Кривбас» – «Дженералз» – 2: 4 (1:1, 1:1, 0:2)

Голи: 0:1. Саков (Толкунов, Басков, 0:43), 1:1. Підгурський (Коваленко, 5:30), 1:2. Костюк (Мушніков, 30:07), 2:2. Німенко (Черненко, Селянін, 38:01 – більш.), 2:3. Лялька (Басков, Мушніков, 53:06 – більш.), 2:4. Басков (Ципнятов, 59:54 – п.в.)

Два з трьох попередніх візитів білоцерківського «Білого Барсу» до Дружківки завершувалися їх «сухими» поразками. І якщо минулого сезону рахунок 11:0 сприймався як природне положення справ, то в поточному розіграші такий розгром став справжнім сюрпризом, як для вболівальників, так і для учасників матчу.

Свій виступ в УХЛ «Білий Барс» розпочав з перемоги над «Витязем», а потім майже на рівних боровся в іграх з «Кременчуком» і «Дженералз». Однак гідно зіграти проти «Донбасу» команді Костянтина Буценка не вдалося. Господарі двічі закинули гостям в першому ігровому відрізку, довели рахунок до позначки 6:0 у другому, а потім ще п’ять разів вразили ціль в третьому, коли замість Юрія Краснопольського місце в воротах зайняв Віталій Власенко.

«Донбас» – «Білий Барс» – 11:0 (2:0, 4:0, 5:0)

Голи: 1:0. Ворона (Свіщев, 11:48), 2:0. Свіщев (Мазур, Ворона, 14:20), 3:0. Нікіфоров (Шафаренко, Кочетков, 24:26), 4:0. Бондарєв (Таран, Бабинець, 35:05), 5:0. Захаров (Буценко, Чердак, 37:55), 6:0. Нікіфоров (Вол. Алексюк, 39:55), 7:0. Мазур (Демянюк, Свіщев, 42:51), 8:0. Кочетков (Чердак, Буценко, 51:14), 9:0. Буценко (Бабинець, 51:26), 10:0. Буценко (Нікіфоров, Григор’єв, 57:55), 11:0. Гаврік (Чердак, Захаров, 58:05).

Найрезультативнішим матчем туру і наразі сезону 2016/17 в цілому стала зустріч на «Салтівському льоду». Місцевий «Витязь», який ще кілька днів тому ледь не відібрав очки на виїзді у «Кривбаса», але цього разу не зміг нічого протиставити «Кременчуку».

Вирішити результат зустрічі підопічні Дмитра Підгурського змогли вже в першому періоді, коли вбили в ворота господарів п’ять шайб. Подальша боротьба, як кажуть в таких випадках, стала вже формальністю.

«Витязь» – ХК «Кременчук» – 2:13 (0:5, 1:3, 1:5)

Голи: 0:1. Кузьмік (В. Романенко, Ден. Ісаєнко, 3:21), 0:2. Янішевський (Акімов, 6:11), 0:3. Кіча (Гніденко, 7:37), 0:4. Кузьмік (В. Романенко, Слиш, 14:53), 0:5. Слиш (Коренчук, 17:13 – більш.), 0:6. Гніденко (Коваленя, Башко, 23:05 – більш.), 0:7. Луговий (Т. Гриценко, Янішевський, 24:04), 0:8. Слиш (Кузьмік, Коренчук, 25:51), 1:8. Сальніков (29:17), 1:9. Коренчук (Слиш, В. Романенко, 40:45), 1:10. Кіча (Гніденко, Коваленя, 41:22), 2:10. Лазаренко (Ханін, 44:13), 2:11. Луговий (Т. Гриценко, 46:18), 2:12. Гніденко (Ігнатенко, Варивода, 56:10), 2:13. Т. Гриценко (Луговий, 18:07).