Дубль Бондаренка допоміг «Києву» перемогти неповним складом

ХК «Київ» перервав серію невдач із семи поразок у чемпіонаті тоді, коли зазнав кадрового дефіциту. Героєм зустрічі став ватажок і найкращий бомбардир господарів Кирило Бондаренко, який в овертаймі приніс киянам лише третю перемогу в сезоні.

ХК «Київ» – «Легіон» (Калуш) – 4:3 ОТ (0:0, 1:2, 2:1, 1:0)

Шайби: 1:0 – Бондаренко (Черемнов, Горбунов), 29:32. 1:1 – Гордійчук (Дурдиєв, Халін), 30:45, 1:2 – Дурдиєв (Кривоножкін, Халін), 38:58. 2:2 – Швачка (Назарага, Істомінов), 44:45. 2:3 – Захаров (Ромащенко, Гордійчук, – більш.), 54:01. 3:3 – Яценко (Шилкін, Хонін), 56:28. 4:3 – Бондаренко (Хонін, Швачка), 63:50.

«Київ»: Безхлібний; Хонін – Стоцький, Лаврик – Горбунов; Черемнов – Швачка – Бондаренко, Бега – Істомінов – Назарага, Шилкін – Яценко – Зик. В.о. головного тренера – Сергій Нужин.

«Легіон»: Попережай; Явний – Сірченко, Гордійчук – Бабчук, Філімонов  Крайник, Терешко; Луговий – Захаров – Ромащенко, Халін – Дурдиєв – Паламарчук, Пойманов – Собченко – М. Олійник, Кривоножкін – О. Васильєв – Дуюн. Тренер – Альберт Шафіков; асистент – Сергій Вітер.

Арбітри – О.Рябіков, В.Мельничук, лайнсмени – А.Кузьминський, Т.Черемашенцев.

Інспектор – В.Бабинець (Київ).

Кидки: 37 (12+12+9+4) – 37 (10+13+10+4).

Штраф: 6 – 8.

28 січня. Київ. Палац спорту. Без глядачів.

На ранкову зустріч, яка розпочалася об 11.00, команда господарів зуміла виставити лише 13 польових гравців, але кадровий дефіцит не завадив аутсайдеру чемпіонату дати справжній бій четвертій команді чемпіонату. Більше того, в середині матчу кияни навіть вийшли вперед після чергового голу бомбардира команди Кирила Бондаренка, проте ще до другої перерви калушці відігралися та забили у роздягальню. 1:2.

Здавалося, що повні чотири п’ятірки «Легіону» вже не проґавлять свого і дотиснуть знекровлений «Київ». Але не так сталося, як гадалося. Господарі льоду виявили шалену самовіддачу та характер, зумівши двічі у грі відігратися та добитися почесного для себе овертайму – 3:3.

У додатковій п’ятихвилинці команди з рівними шансами могли вирвати двоочкову перемогу, але все вирішила індивідуальна майстерність топового гравця «Києва» Кирила Бондаренка, який оформив другий дубль за два ігрові дні – 4:3.