«Донбас» приберіг три голи на заключний період і обіграв «Крижаних Вовків»

«Донбас» здобув третю звитягу поспіль, удома перемігши «Крижаних Вовків» у 27-му турі чемпіонату України з хокею з шайбою.

Стартовий період донеччани завершили з мінімальною перевагою. На 6-й хвилині протистояння Олег Шишлянніков закинув першу шайбу в матчі, на що «вовки» відповіли влучним пострілом Олександра Панкова. Вийти ж у лідери столичній команді в першій 20-хвилинці не вдалось – завадив Євгеній Монс, який провів гол га 14-й хвилині.

У другому ж ігровому відрізку кияни таки наздогнали опонентів. Успішна атака у виконанні тріо Лучніков – Шабанов – Орлов відновила паритет у протистоянні, після чого Микита Шабанов уперше вивів «вовків» уперед. Однак надовго утриматись у лідерах столичному колективу не вдалось. За хвилину Микола Казаковцев нівелював перевагу гостей. Тож на останню перерву команди пішли за рівного рахунку – 3:3.

У заключному періоді «Донбас» не щадив суперників – підопічні Ігоря Чибирєва оформили три голи, при цьому голкіпер донеччан Олексій Трифонов відіграв «сухо». Так, матч завершився перемогою господарів майданчика – 6:3.

«Донбас» – «Крижані Вовки» 6: 3 (2:1, 1:2, 3:0)

Шайби: 1:0 – Шишлянніков (Сигарьов – Мільохін), 5:15; 1:1 – Панков (Сурін), 12:55; 2:1 – Монс (Кожевніков – Казаковцев), 13:33; 2:2 – Лучніков (Шабанов – Орлов), 35:27; 3:2 – Шабанов (Орлов – Лучніков), 38:39; 3:3 – Казаковцев (Туркін), 39:57; 4:3 – Лялька (Сигарьов – Бірюков), 41:12; 5:3 – Захаров (Мільохін – Пересунько), 44:51; 6:3 – Сигарьов (Захаров – Пангелов-Юлдашев), 59:59;

«Донбас»: Дьяченко (Трифонов); Пангелов-Юлдашев – Тунхузін, Кожевніков – Кобелєв, Журавльов – Курбатов, –; Монс – Туркін (А) – Казаковцев, Шишлянніков – Бірюков – Сигарьов, Лялька (А) – Буценко – Коренчук, Мільохін – Захаров (К) – Пересунько.

«Крижані Вовки»: Макаренко (Стельмах); Жигалов – Карпов, Лучніков – Фолтін, Павлов – Сисоєв, –; Калиніч – Сурін (А) – Панков (А), Шабанов – Орлов – Анкудінов (К), Булах – Андрющенко – Черемнов, Курах – Неверов – Володимирський.