«Донбас» не зміг відстояти Континентальний кубок

Донецький «Донбас» не зумів відстояти титул клубного чемпіона Європи.

В заключному матчі Суперфіналу за неймовірної підтримки трибун гравці «Руану» розраховували здобути свою першу перемогу на турнірі. Стартові матчі турніру «Руан» програв з крупним рахунком, проте на поєдинок з представником України в КХЛ французи вийшли зовсім іншою командою.

Протягом 60 хвилин ігрового часу на льоду «Іль Лакруа» точилася рівна боротьба, що знайшло своє відображення на табло – 3:3 за підсумками основного часу гри. У овертаймі переможець гри не визначився, а у серії кидків для визначення переможця гри більше пощастило господарям льоду.

Ця перемога французькому чемпіону нічого не дала – «Руан» залишився останнім, – проте серйозно вплинула на підсумкове розташування команд у турнірній таблиці. Головний приз поїхав до Норвегії, друге місце дісталося «Донбасу», а третім фінішував італійський «Азіаго».

«Руан Драгонс» – «Донбас» – 4:3 Б (0:1; 1:0; 2:2; 0:0; 1:0)

12 січня 2014 року, 20:00. «Іль Лакруа»

Склад «Донбасу»: Лейтон. Коларж – Пігановіч, Уілсон – Подградскі, Бартуліс – Разін. Лайне – Федотенко – Віртанен, Дадонов – Недорост – Якуценя, Кагарлицький – Робітайл – Кашпар, Торяник – Варламов – Кііскінен.

Голи: 0:1. Дадонов (Недорост, Якуценя, 13:06), 1:1. Тінель (Дерозьє, Жинет, 29:14), 1:2. Віртанен (Кііскінен, 48:31), 2:2. Жаніль (Тінель, 50:00), 2:3. Уілсон (Федотенко, Кііскінен, 55:18), 3:3. Дерозьє (Тінель, Жинет, 55:29), 4:3. Рех (вирішальний булліт).

Серія кидків для визначення переможця гри: 0:0. Ваш (повз ворота), 0:0. Робітайл (воротар), 0:0. Рейндо (воротар), 0:0. Недорост (воротар), 0:0. Дерозьє (воротар), 0:0. Дадонов (ворота), 0:0. Якуценя (воротар), 1:0. Рех

Штраф: 4 – 6

Кидки: 33 – 31