«Дніпро» здобув нелегку перемогу напередодні лобового протистояння лідерів

Херсонський «Дніпро» лише в третьому періоді здолав опір останньої команди чемпіонату України.

«Київ» – «Дніпро» (Херсон) – 2:3 (0:0, 1:1, 1:2)

Шайби: 0:1 – Койда (Гребеник), 21:21. 1:1 – Люлюк (Стоцький), 27:22. 1:2 – Целогородцев (Дворник), 42:54. 1:3 – Бородай (Ратушний), 45:29. 2:3 – Швачка (Шилкін, -менш.), 53:41

«Київ»: Безхлібний; Попович – Вол. Гаврилюк; Куцевич – Віт. Гаврилюк – К. Бондаренко; Хонін – Щербатюк, Бега – Істомінов – Зик; Дворецький – М. Васильєв, Шилкін – Швачка – Люлюк; Лаврик – Стоцький, Горбунов – Невєров – Яценко. Тренер – Сергій Нужин; асистент – Артем Зіязітдінов

«Дніпро»: Захарченко; Ратушний – Р. Бойко, Д. Попережай – М. Дворник – Целогородцев; Гребеник – Лесников, Щербак – Кобильник – Бородай; Портний – Панков, Койда – Тищенко – Ревука; Сичинський, А. Олійник, Цюра. Тренер – Олександр Бобкін; асистент – Руслан Борисенко

19 грудня. Київ. Палац спорту

Тритижнева перерва без ігрової практики вплинула на стан потенційних лідерів чемпіонату. В діях «щук» трохи бракувало притаманної їм потужності й експресії. Більше того, нерідко впродовж цього поєдинку силову боротьбу навпаки нав’язували кияни. Лідерам «Дніпра», які повернулися зі збірних (Ратушний, Гребеник, Портний, Целогородцев, Бородай) не вистачало легкості. Як наслідок, в’язка боротьба впродовж переважної більшості матчу. Скажімо, в другому періоді херсонці хоча й мали повну перевагу за кількістю кидків (1 – 20), але не діяли в атаці так, щоб у суперників запаморочилася голова.

За такої гри визначальну роль відіграла вища індивідуальна майстерність гостей. На початку третього періоду Микола Дворник виграв вкидання, а Артем Целогородцев сходу кинув по діагоналі у верхній кут воріт Андрія Безхлібного. Цей гол виявився вирішальним. Гості невдовзі зусиллями іншого збірника Дениса Бородая збільшили перевагу і довели справу до перемоги. Хоча й проблеми собі майже власноруч створили, причому граючи в більшості. Після того, як Віталій Швачка скористався провалом в обороні суперників, з’явився натяк на інтригу в кінцівці. Щоправда, «Дніпро» провалів більше не допускав і провів левову частку заключних шести з гаком хвилин на половині суперників.

Завтра, 20 грудня, команди проведуть другі матчі на льоду Палацу спорту: о 14:00 «Дніпро» зійдеться в протистоянні лідерів з «Соколом», а о 18:00 на майданчик вийдуть «Київ» та «Легіон».