«Дніпро» втретє у сезоні переграв «Кременчук»

Третя очна зустріч команд у сезоні, як і попередні дві, завершилася з мінімальним рахунком і знову на користь херсонського «Дніпра» – 2:1 Героєм зустрічі став воротар «щук» Едуард Захарченко, який пропустив лише одного разу від найрезультативнішої команди ліги.

«Дніпро» (Херсон) – «Кременчук» – 2:1 (1:00:01:1)

Шайби: 1:0 – Целогородцев (Ратушний, Захарченко, – більш.), 12:54. 2:0 – Попережай (Олійник, Портной), 43:52. 2:1 – Сенік (Матусевич), 45:49.

«Дніпро»: Захарченко; Бойко – Ратушний, Гребеник – Портной, Лєсніков – Панков, Сичинський; Бородай – М.Дворник – Целогородцев, Койда – Кобильник – Щербак, Д.Попережай – Тищенко – Ревука, Олійник, Цюра. Тренер – Олександр Бобкін.

«Кременчук»: Кучер (57:42 – 58:00, 58:46); Матусевич – Ісаєнко, Ігнатенко – Кругляков, Максименко – Варава, Абдуллаєв – Т.Савицький; Лялька – Кривошапкін – Сенік, Тимченко – Гніденко – Брага, Андрющенко – Федоров – Геворкян, Єфимочкін – Кривенко – Середницький. Тренер – Олександр Савицький.

Арбітри – А.Сєврук, С.Хараберюш; лайнсмени – І.Герілов, О.Проскурін.
Інспектор – О.Лускань (Київ).

Кидки: 24 (9+9+6) – 38 (5+22+11).

Штраф: 14 – 12.

23 грудня. Калуш. Льодова арена. Без глядачів.

Кременчужани намагалися діяти першим номером, з позиції сили, але рекордсмен «сухої» серії нинішнього сезону воротар Едуард Захарченко знову зіграв шикарний поєдинок і допоміг своїй команді зробити серію ефектних порятунків, щоразу ліквідуючи небезпечні кидки Віталія Ляльки, Гліба Варави, Владислава Браги та інших. Пробити Захарченка гостям вдалося лише одного разу у третьому періоді, коли Ілля Сенік вправно зіграв на п’ятачку.

…Але на той момент «Дніпро» вже двічі засмутив Кирила Кучера: перший гол у більшості з добивання забив найкращий бомбардир «щук» Артем Целогородцев, який закинув ювілейну, 10 шайбу, в сезоні. А на початку третього періоду Дмитро Попережай із п’ятачка буквально увігнав шайбу в сітку після відмінної передачі Арсена Олійника.

У підсумку в напруженому матчі херсонському «Дніпру» вдалося втретє в сезоні здолати «Кременчук» і продовжити лідирувати в чемпіонаті за втраченими очками.