«Дніпро» дозаявив Руслана Борисенка у якості гравця

Херсонський «Дніпро», який на початку року посилився двома молодими форвардами Сергієм Стецюрою та Микитою Сидоренком, дозаявив до складу на позицію захисника… свого тренера – 40-річного Руслана Борисенка.

Асистент Олександра Бобкіна в «Дніпрі» та молодіжній збірній України Руслан Борисенко завершив активну ігрову кар’єру наприкінці 2017 року, але пішов за прикладом Артема Бондарєва з «Сокола», який по ходу нинішнього сезону змінив тренерський костюм на ігрову форму.

«Рішення про мою дозаявку було ухвалено колегіально – тренерським штабом та керівництвом «Дніпра», – коментує подію Руслан Борисенко. – Жодних особистих амбіцій я не переслідую, тому мета цієї дозаявки – збільшити «глибину» складу та допомогти хлопцям добитися єдиного командного завдання – виграти чемпіонство. Якщо знадобиться моя допомога чи перепочинок на фініші сезону, я готовий підмінити нашу молодь.

Коли відбудеться моє повернення на майданчик? Поки що не готовий сказати. Необхідно спершу приміряти свою ігрову форму, яку я не одягав з моменту закінчення кар’єри в 2017 році в Румунії, і почати повноцінно тренуватися».

Нагадаємо, що уродженець Чернігова Руслан Борисенко розпочинав свою кар’єру в київському «Соколі» та ХК «Київ» на стику тисячоліть, потім провів чотири сезони за океаном у лігах OHL, UHL, EJHL, виступав у росії, білорусі, у Латвії за «Металургс» Лієпая та «Латгале», у Казахстані за «Бейбарис», у Франції за «Мюлхауз» та у Румунії за «Прогим». У сезоні-2011/12 Руслан Віталійович виграв своє перше чемпіонство з донецьким «Донбасом», а через два роки повторив сходження на вершину чемпіонатів України у складі київського «Компаньйона». Також Борисенко по разу вигравав національну першість Латвії (2008 рік), Казахстану (2011) та другий дивізіон французької ліги (2017).

Вас може зацікавити