Чоловіча збірна України з хокею з шайбою отримала нових тренерів

Вадима Шахрайчука обрано головним тренером чоловічої збірної України з хокею з шайбою, Костянтин Сімчук став його помічником. Таке рішення було прийнято під час засідання Ради Федерації хокею України.

«Ми з Вадимом – однодумці, працювали разом і до цього. Сподіваюсь, що в нас вийде досягнути результату, якого ми прагнемо», – підкреслив пан Костянтин.  

Пан Вадим же зазначив, що попереду чимало роботи: «Аби повернутись у 16-ку найкращих команд світу, необхідно виконати великий обсяг роботи, вибудувати систему наново. Для цього нам треба пройти крізь низку кроків, а саме – створення чіткого процесу відбору та підготовки гравців до національної команди, обдумана натуралізація, регулярні семінари для тренерського штабу, підвищення рівня національного чемпіонату за рахунок зменшення в ньому кількості легіонерів, а також створення профільних комітетів  у ФХУ. Вірю, що це допоможе нам на шляху до досягнення найвищих цілей».

Нагадаємо, що обидва тренери мали насичену ігрову кар’єру. Шахрайчук виступав на позиції центрального нападника, а Сімчук – воротаря. Вони представляли збірну України на міжнародній арені. Зокрема, на Олімпійських іграх у 2002 році в Солт-Лейк-Сіті, неодноразово захищали кольори нашого прапора на світових першостях в елітному Дивізіоні.

На клубному рівні Шахрайчук мав досвід гри в Україні, Словаччині та Німеччині. Сімчук, у свою чергу, виступав за команди з України та США. Обидва грали в Континентальній хокейній лізі.

Наостанок зазначимо, що наразі Сімчук є директором ДЮСШ «Сокіл», а Шахрайчук очолює румунський хокейний клуб «Дунеря» Галац.


Вас може зацікавити