Чинний чемпіон зазнав першої поразки в сезоні

У Харкові розпочався третій тур чемпіонату Юніорської хокейної ліги. Чинні чемпіони – хокеїсти ДЮСШ «Крижинка» – зустрічалися з головним аутсайдером змагань командою СДЮСШОР-1.

Харків’яни, які до цього матчу не спромоглися здобути жодної перемоги, провели звітний поєдинок на дуже хорошому рівні. Команді Олексія Галкіна вдавалося відзначитись на початку кожного із періодів. При цьому у другій та третій 20-хвилинках харків’яни вражали ворота суперника вже на першій хвилині.

На грі «Крижинки» позначилась відсутність лідерів. Іван Підгурський продовжує відновлюватись після травми, а гравці провідної ланки атаки Олексій Ворона, Тимур Гриценко та Іван Радецький свою кар’єру вирішили продовжити у Словаччині. Відсутність головних бомбардирів спробував компенсувати своєю грою Микола Дворник, але його двох закинутих шайб та результативної передачі не вистачило гостям навіть для того, щоб зачепитися за нічию.

Поразка, яка стала для «Крижинки» першою в сезоні, залишила багато запитань щодо перспектив лідера змагання при грі без своїх провідних гравців. Завтра підопічні Юрія Павлова та Євгена Аліпова проведуть матч проти СДЮСШОР-2.

СДЮСШОР-1 – «Крижинка» – 5:4 (1:2; 2:1; 2:1)

29 січня 2015 року, 18:30. КЗ СДЮСШОР, 120 глядачів

Судді: В. Торяник, А. Гладченко

СДЮШОР-1: Даас. Колесников – Савченко, Совгір – Щупко, Роєнко – Калиниченко, Сипко. Бездітко – Щербань – Каун, Перевера – Михальков – Шатєєв, Галкін – Копилов – Качеджан, Малюшенко, Вязовов.

Крижинка: Безорчук (00:00 – 30:37), Велигжанін (30:37 – 58:57), п.в. (58:57 – 60:00). Вл. Андрєєв – Цуканов, Борисов – Муль, Цибровський – Коваленко, Куприч. Ліщінер – Дворник – Бабков, Вербенко – Люльчук – Шапіро, Гуржій – Скорик – Волков, Сподобаєв – Резніченко – Вал. Андрєєв.

Голи: 1:0. Михальков (Малюшенко, 4:14), 1:1. Дворник (15:02), 1:2. Гуржій (Волков, 16:18), 2:2. Михальков (Совгір, 20:43 – більш.), 2:3. Муль (Дворник, 26:55), 3:3. Бездітко (Щербань, 34:54), 4:3. Каун (Щербань, 40:44), 4:4. Дворник (Бабков, 46:44), 5:4. Копилов (51:04).

Штраф: 14 – 14

***

Київський «Сокіл» не прибув на звітній тур до Харкова. Відповідно до статті 24 Регламенту змагань «Соколу» будуть зараховані технічні поразки (-:+) у матчах, що не відбулися. Командам-суперницям відповідно будуть зараховані технічні перемоги (+:-).