«Білий Барс» розібрався з «Дженералз»

Несподівано легко білоцерківський «Білий Барс» здолав на виїзді «Дженералз».

Єдиною неприємністю для підопічних Олександра Кулікова стала пропущена шайба у самому дебюті поєдинку. Схоже, що цей момент неабияк розізлив гостьову команду. Для того аби зрівняти рахунок «барсам» вистачило двох хвилин. Ще до закінчення стартового ігрового відрізку гості суттєво зменшили шанси суперника на здобуття очок, а у заключній 20-хвилинці довели справу до розгромного результату.

Перемога дозволила «Білому Барсу» відірватись від «Дженералз» в турнірній таблиці чемпіонату. Сьогодні команди проведуть повторний поєдинок. Початок зустрічі о 19:00.

«Дженералз» – «Білий Барс» – 1:7 (1:4; 0:0; 0:3)

14 січня 2014 року, 19:00. ЛА «Термінал», 150 глядачів

Судді: А. Кіча, О. Серебряков, А. Ворона

Дженералз: Томашук. Оксененко – Попов, Хонін – Панов, Протопопов – Глушкін. Воробйов – Дворецький – Бєга, Мадера – Хміль – Сидоров, Росляков – Миколенко – Долинін.

Білий Барс: Безхлібний. Шарапов – Толкунов, Кугут – Апеліс, Балакун – Вол. Алексюк, Голубєвс. Караульщук – Бондарєв – Пастух, Яковенко – Буценко – Демянюк, Савченко – Куцевич – Хворостініньш, Міхейонок – Страупе – Бабинець.

Голи: 1:0. Миколенко (Росляков, Долинін, 2:11), 1:1. Куцевич (Савченко, Хворостініньш, 4:27), 1:2. Демянюк (Караульщук, Буценко, 9:17), 1:3. Буценко (Яковенко, Апеліс, 15:48), 1:4. Бондарєв (Пастух, 17:35 – менш.), 1:5. Міхейонок (Страупе, 42:29), 1:6. Яковенко (Буценко, Демянюк, 46:25), 1:7. Демянюк (Страупе, Бабинець, 58:02 – більш.).

Штраф: 10 – 8

Кидки: 14 – 56