«Білий Барс» поборовся, але програв «Кременчуку»

Білоцерківський «Білий Барс» провів один із найкращих матчів цього сезону, гідно змазавшись проти хокейного клубу «Кременчук».

Господарі льоду відкрили рахунок вже 19 секунді матчу. Ще через чотири хвилини команда Костянтина Буценка вела вже 2:0. Втім такий початок не шокував гостей, а лише розлютив. У першому періоді помаранчево-білі відіграли одну шайбу, а у другій 20-хвилинці зім’яли суперника.

«Барси» ж свої шанси використати не змогли тому й поступилися – 2:6.

«Білий Барс» – ХК «Кременчук» – 2:6 (2:1; 0:5; 0:0)

25 листопада 2015 року, 19:00. Арена «Білий Барс», 550 глядачів

Судді: А. Сєврук, О. Сабада, А. Кузьмінський

Білий Барс: С. Люльчук. Стоцький, Д. Гриценко, Поцілуєнко, Омельченко, Ганопольський, Сухонос, Ліщінер, Д. Хонін. Рубан, Козієнко, Найдьонов, Генералов, Разумов, О. Люльчук, Мкртчян, Праведний, Шевченко, Ружніков, Лесніков, Денискін.

Кременчук: Шевчук. Муль – В. Романенко, Сірченко – Дегтярьов, Варивода – Жовнір, Качмар. Луговий – Карпенко – Лисак, Підгурський – Чернишенко – Бойков, Мікулко – Т. Гриценко – Янішевський, Костюк.

Голи: 1:0. Лесніков (Разумов, Шевченко, 0:19), 2:0. Шевченко (Лесніков, 4:58), 2:1. Лисак (Карпенко, Луговий, 9:58), 2:2. Лисак (В. Романенко, Карпенко, 20:27), 2:3. Мікулко (Т. Гриценко, 24:57), 2:4. Підгурський (Чернишенко, Бойков, 26:43), 2:5. Бойков (Чернишенко, Сірченко, 32:20), 2:6. Т. Гриценко (Янішевський, Жовнір, 38:48).

Штраф: 4 – 10