«Білий Барс» піднявся до зони плей-офф

Завдяки перемозі над «Рапідом» білоцерківський «Білий Барс» піднявся на четверту сходинку в турнірній таблиці чемпіонату.

Поєдинок між принциповими суперниками пройшов у рівній боротьбі. В стартовому періоді команди двічі обмінялися закинутими шайбами. Випустивши пару, команди стали більш обережними в другому ігровому відрізку. За другий ігровий відрізок глядачі стали свідками лише однієї шайби.

Справжній гольовий клондайк стався в заключному періоді. Гості закинули чотири шайби за десять хвилин і зняли всі питання щодо переможця гри.

«Рапід» – «Білий Барс» – 4:6 (2:2; 1:0; 1:4)

23 жовтня 2015 року, 14:30. Палац Спорту, 180 глядачів

Судді: Глуховський О., Кузьмінський А., Качан В.

Рапід: Степанков (крім 57:34 – 57:52). І. Романенко – Савчук, Ровінець – Журавель, Борисов – Маслов, Ніженський. Мадера – Геращенко – Єловіков, Бобков – Черніченко – Шапіро, Єфімов – Геращенко – Вербенко, Макоревич – Вал. Андрєєв – Севастьянов.

Білий Барс: С. Люльчук. Д. Хонін – Сухонос, Д. Гриценко – Фроленко, Ліщінер – Сологуб, Іонін. Шевченко – О. Люльчук – Лесніков, Козієнко – Ружніков – Денискін, Рубан – Черемнов – Генералов, Омельченко – Праведний – Мкртчян.

Голи: 0:1. Сухонос (О. Люльчук, Шевченко, 7:58 – більш.), 1:1. Мадера (Єловіков, Журавель, 11:25), 1:2. Рубан (Черемнов, 11:51), 2:2. Шапіро (Бобков, Черніченко, 15:19), 3:2. Мадера (Єловіков, Геращенко, 32:31), 3:3. Ліщінер (Сухонос, О. Люльчук, 49:34), 3:4. Д. Хонін (Черемнов, Лесніков, 50:16 – більш.), 3:5. Денискін (Черемнов, 55:30), 3:6. Лесніков (Д. Хонін, 57:52 – менш., п.в.), 4:6. Савчук (Геращенко, Єловіков, 59:10 – більш.).

Штраф: 14 – 16