«Білий Барс» не залишає шансів «Дженералз»

Білоцерківський «Білий Барс» продовжує утримували першу позицію в турнірній таблиці ХХІІ чемпіонату України.

Черговою жертвою «барсів» стали «Дженералз». Гості зі столиці у матчі проти команди Олександра Кулікова протримались лише 18 з половиною хвилин. Після цього шайба двічі за 18 секунд побувала у сітці воріт гостей. У другому періоді господарі збільшили відрив у рахунку, а в заключному ігровому відрізку довели матч до крупної перемоги.

«Білий Барс» – «Дженералз» – 6:1 (2:0; 1:0; 3:1)

5 лютого 2014 року, 19:00. Арена «Білий Барс», 600 глядачів.

Судді: М. Урда, О. Батєзатов, А. Ворона

Білий Барс: Безхлібний. Караульщук – Толкунов, Кугут – Апеліс, Балакун – Вол. Алексюк. Безщасний – Бондарєв – Пастух, Яковенко – Буценко – Демянюк, Міхейонок – Страупе – Бабинець, Савченко – Голубєвс – Хворостініньш.

Дженералз: Артинський. Дворецький – Оксененко, Панов – Д. Хонін, Протопопов – Попов, Воробйов. Бєга – Росляков – Ант. Буточнов, Сидоров – Хміль – Мадера, Єловиков – Миколенко – Рябов.

Голи: 1:0. Толкунов (Бондарєв, Караульщук, 18:30 – більш.), 2:0. Міхейонок (Страупе, Бабинець, 18:48), 3:0. Безщасний (Пастух, Бондарєв, 35:22 – 5х3), 3:1. Бєга (Росляков, Оксененко, 46:56 – більш.), 4:1. Бабинець (Міхейонок, Страупе, 49:30 – більш.), 5:1. Демянюк (Яковенко, Буценко, 54:00), 6:1. Бондарєв (Пастух, Караульщук, 59:02 – більш.).

Штраф: 20 – 34