Анатолій Брезвін: до Києва приїде президент IIHF Рене Фазель

18 квітня у київському Палаці спорту під головуванням Віце-прем’єр-міністра України В’ячеслава Кириленка відбулося засідання організаційного комітету з підготовки до чемпіонату світу 2017 року.

Перед початком засідання члени оргкомітету відвідали тренування національної збірної команди України з хокею  перше на головній арені чемпіонату світу.

У засіданні взяли участь президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, президент Федерації хокею Анатолій Брезвін, директор ДП «Спортивний центр «Атлет» Юрій Черненький, заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко, представники Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції, Державної прикордонної служби, Державної митної служби, Державної служби з питань надзвичайних ситуацій тощо.

Частина виділених із державного бюджету коштів була спрямована на підготовку льодової арени, ремонт підходів та внутрішніх приміщень (сходів, роздягалень, вбиральних кімнат тощо) та освітлення льодової арени.

«На сьогодні облаштовано льодову арену, на якій вже тренується збірна України, встановлено освітлення, підготовлено трибуни,завершують останні приготування у роздягальнях. Зважаючи на побачене мною, можемо констатувати, що всі ключові завдання оргкомітету з підготовки Палацу спорту до чемпіонату виконані. З технічної точки зору ми повністю готові»,  наголосив Ігор Жданов.

У свою чергу, голова Оргкомітету В`ячеслав Кириленко зазначив, що квитки на всі п’ять матчів за участю національної збірної команди України вже давно розкуплені.

«Пряму трансляцію з Палацу спорту здійснюватиме суспільне телебачення. Переконаний, що трибуни будуть заповнені вщент, мільйони українців дивитимуться матчі по телевізору і вболіватимуть за нашу рідну хокейну збірну»,  наголосив В’ячеслав Кириленко.

У свою чергу Анатолій Брезвін повідомив, що до 20 квітня до Києва прибудуть команди всіх країн-учасниць чемпіонату. Окрім того, чемпіонат відвідає керівництво Міжнародної федерації хокею, що засвідчує значну увагу світової спортивної спільноти до цієї події в України. Очікується, що на церемонії відкриття буде присутнім віце-президент Міжнародної федерації Калерва Куммола, а на церемонії закриття змагань – президент організації Рене Фазель.


Вас може зацікавити