50 сейвів Владислава Вязовова не допомогли «Києву» зупинити «Кременчук»

Аутсайдер чемпіонату «Київ» зумів нав’язати боротьбу лідерові, але клас та майстерність «Кременчука» все ж таки не дозволили статися сенсації. Підопічні Олександра Савицького перемогли 4:2 і забрали з Києва шість очок у двох матчах проти столичних команд.

ХК «Київ» – «Кременчук» – 2:4 (0:1, 1:1, 1:2)

Шайби: 0:1 – Гніденко (Матусевич, – менш.), 11:06. 1:1 – Бондаренко (Попович), 29:34. 1:2 – Кривошапкін, 39:24. 1:3 – Геворкян (Кривенко), 42:39. 2:3 – Шилкін (Черемнов), 44:09. 2:4 – Гніденко (Тимченко, Брага), 48:26.

19:17 Брага («К») не реалізував штрафний кидок (воротар).

«Київ»: Вязовов; Дворецький – Попович, Вол.Гаврилюк – Лаврик, Нєвєров – Стоцький; Швачка – Куцевич – Бондаренко, Бега – Істомінов – Зик, Шилкін – Черемнов – Люлюк, Горбунов, Яценко. В.о. головного тренера – Сергій Нужин.

«Кременчук»: Макаренко; Матусевич – Ісаєнко, Ігнатенко – Кругляков, Максименко – Варава, Абдуллаєв; Лялька – Кривошапкін – Геворкян; С.Тимченко – Гніденко – Брага, Федоров, Б.Андрющенко; Тренер – Олександр Савицький;

Арбітри – О.Батєзатов, А.Перетятько, лайнсмени – А.Кузьминський, М.Качмар.

Інспектор – В.Бабинець (Київ).

Кидки: 13 (6+4+3) – 55 (20+12+23).

Штраф: 10 – 31.

4 грудня. Київ. Палац спорту. Без глядачів.

Аутсайдер чемпіонату України «Київ» не зміг виставити на гру свої найкращі сили, які допомогли команді напередодні переграти «Берсерки», але при цьому столична команда дала відсіч лідерові, утримуючи аж до останньої хвилини другого періоду сенсаційні – 1:1… У складі господарів шикарний матч відіграв голкіпер Владислав Вязовов (понад 50 сейвів!), але і він не зміг завадити сольному прохіду Гліба Кривошапкіна, який забив важливий гол «у роздягальню» – 2:1.

У заключній 20-хвилинці підопічні Олександра Савицького все ж таки трансформували свою тотальну ігрову перевагу в голи і спокійно довели справу до перемоги навіть без ключових гравців Іллі Сеніка та Богдана Середницького, вилученого в першому періоді до кінця матчу (хокеїст отримав 5+20 хвилин штрафу за гру високопіднятою ключкою проти Бондаренка).

Одним із героїв зустрічі у гостей став форвард Артем Гніденко, якому у 42 роки вдалося оформити гольовий дубль!