Знову овертайм. Україна реваншувалася перед латвійцями в другому спарингу

Збірна України здобула перемогу в другому товариському матчі над латвійцями.

Латвія В – Україна – 1:2 ОТ (0:0, 0:1, 1:0, 0:1)

Шайби: 0:1 – Ворона (Кривошапкін), 28:48. 1:1 – Мелналсніс (Візбеліс), 51:05. 1:2 – Пересунько (Пангелов-Юлдашев, Лялька), 61:07

Латвія В: Фельдберґс; Ґоршановс – Зайцевс; Міллерс – Мелналсніс – Бернгардс; Брантс – П. Озолс (А), Зіємінш (А) – Фьодоровс – Мінтаутіскіс; Р. Берзіньш – К. Редліхс (К), Сейейс – Роджерс Букартс – Візбеліс (А); Р. Васільєвс – Лейнієкс – Сінєгубовс. Тренер – Раймондс Вілкойтс

Україна: Захарченко; Сисак – Пангелов-Юлдашев (А), Лялька (К) – Захаров – Кривошапкін; Ратушний – Толстушко, Трахт – М. Сімчук – Пересунько; Влолков – Дахновський, Сидоренко – В. Мазщур – Є. Фадєєв; Янішевський – Андрейків, Морозов – Садовіков – Бородай; Ворона (А). Тренер – Дмитро Христич

Судді: Бушс, Друсейкс – Давідоніс, Рава (усі – Латвія)

Штраф: 8 (0 + 6 + 2 + 0) – 12 (0 + 4 + 8 + 0)

17 квітня. Рига. Спорткомплекс «Дауґава»

Наші суперники грали без трійки братів Букартсів (з них залишився лише наймолодший, 19-річний Роджерс), які зробили результат у першому матчі, але в обороні діяли не менш надійно, ніж добу тому. Натомість тренери нашої команди в цьому матчі залишили пози заявкою нападників Іллю Коренчука та Володимира Чердака, котрі поступилися місцем у складі Микиті Сидоренку та Михайлові Сімчуку.

Українські хокеїсти, звісно, за добу не стали свіжішими. Гра була в’язкою і вельми бойовитою. Відкрити рахунок українцям вдалося лише в середині матчу, коли дальнім кидком ворота Фрейберґса вразив Олексій Ворона. Так само як у попередньому матчі, в другому періоді наші хокеїсти почали підсідати. Довелося нашим хокеїстам проявляти характер.

Особливо надійно наш голкіпер зіграв у першій половині заключного періоду, коли українці чотири рази грали в меншості. А одного разу, коли воротар вже був безсилим, команду врятував, прийнявши шайбу на себе, Олексій Дахновський.

У підсумку наші хокеїсти були винагороджені за терпіння. За три секунди до завершення основного часу вилучення отримали вже латвійці. Наші тренери вже в овертаймі в ході цієї більшості змінили воротаря. Пилип Пангелов-Юлдашев віддав на Олександра Пересунька, а той не схибив – 2:1.

Відразу після цього матчу збірна України повертається в Каунас, де продовжить підготовку до чемпіонату світу. Наступний товариський матч наша команда проведе 21 квітня в Електренаї, проти збірної Литви.