Збірна України U20 перемогла одну з найсильніших команд чеської Екстраліги

Молодіжна збірна України виграла свій перший матч під керівництвом нового головного тренера Андрія Срюбка. Українці в товариському матчі здолали команду, яка посідає третє місце в Західній конфереції чеської Екстраліги U20. Героями зустрічі стали голкіпер Андрій Малихін, який відбив 31 з 33-х кидків і нападник Микита Сидоренко, котрий сам закинув у меншості, а ще тричі асистував партнерам. Та й загалом чудово проявило все перше тріо нападників Стецюра – Крикля – Сидоренко, яке виступає в херсонському «Дніпрі» під керівництвом асистента головного тренера молодіжки Олександра Бобкіна

«Енергія» (Карлові Вари, Чехія) – збірна України U20 – 2:4 (0:2, 0:2, 2:0)

Шайби: 0:1 – Дахновський (Сидоренко), 02:19. 0:2 – Сидоренко (менш.), 10:37. 0:3 – Стецюра (Сидоренко, Трущенко), 35:47. 0:4 – Купріянов (Іващенко, Сидоренко), 38:57. 2:4 – Адамек (менш.), 53:53. 3:4 – М. Вана (Адамек, – менш.), 56:03

«Енергія»: Павловіч; Золнай – Постль, Шлехта – М. Вана – Воячек; Беран – Антон, Новотни – Адамек – Шілган; Булка – Голейшовскі, В. Вана – Пастор – Стекли; Ціпко, Рибар – Скуграви – Шума. Тренер – Мирослав Таборскі

Україна: Малихін; Дахновський – Косарєв, Стецюра – Крикля – Сидоренко; Волков – Шамардін, Купріянов – Шаповалов – Іващенко; Трошкін – Пуздрановський, Лисак – Дубський – Ковальчук; Здоровець – Полоницький, Євтехов – Герасименко – Андрієнко; Трущенко. Тренер – Андрій Срюбко

Кидки: 33 (4 + 2 + 27) – 14 (2 + 4 + 8)
Штраф: 11/20 (2 + 2 + 7/20) – 14 (2 + 4 + 8)

9 листопада. Карлові Вари

У діжці меду не обійшлося без ложки дьогтю. Щоб це зрозуміти, достатньо подивитися на статистику кидків у третьому періоді. А ще на те, що впродовж п’яти хвилин, коли суперник відбував великий штраф, українці пропустили в більшості відразу дві шайби. І хоч за підрахунками тренера воротарів нашої команди Олександра Федорова прірва в кидках не така велика, як зазначена в підсумковому протоколі, а 36:25, гра команди в третьому періоді викликає хвилювання.

Зрештою, на те й товариські матчі, щоб слабкі сторони виявляти і їх усувати. Завтра, 10 листопада, починаючи з 19:00 за київським часом молодіжна збірна України гратиме з п’ятою командою Східної конференції чеської Екстраліги «Динамо» з Пардубіце, за яке виступають голкіпер Роман Батіг і нападник Олексій Євтехов.