Збірна України (U-18) зломила опір Словенії

Юнацька збірна України здобула третю перемогу в трьох матчах на чемпіонаті світу в Італії. Цього разу підопічні Олександра Бобкіна не дали шансів одноліткам із Словенії – 5:1.

Україна (U-18) – Словенія (U-18) —  5:1 (0:02:13:0)

Шайби: 1:0 – Мойсеєв (Пазій), 22:33. 1:1 – Реп (Берічіч, Лангус), 25:43. 2:1 – Стецюра (Дахновський, Сімчук, більш.), 28:23. 3:1 – Пазій (Ковальчук), 53:30. 4:1 – Ковальчук (Пазій, Волков, п.в.), 57:02. 5:1 – Стецюра (Мойсеєв, Сидоренко, п.в.), 59:36.

Україна: Сердюк; Волков – Дахновський, Нікулін – Трошкін, Кисельов – Шамардін (2), Курзенков – Козловський; Трандафілов – Крикля – Яцишін, Мельниченко – Дубський (4) – Сидоренко (2), Тиченко – Пазій – Ковальчук, Стецюра – Г.Сімчук – Мойсеєв.

Кидки: 32 (13+12+7) – 26 (10+7+9).
Штраф: 8 – 12.

28 квітня. Асіаґо. Палац «Палаодегар». 200 глядачів.

Збірна Словенії, яка до цього матчу мала перемогу і поразку в доробку, створила низку проблем українцям у першому періоді, але після перерви «синьо-жовті» прибрали ініціативу до своїх рук і вже взяли гру під свій контроль, закинувши дві шайби.

…Слизький рахунок у матчі тримався до 53-ї хвилини, поки на авансцену не вийшов 15-річний Ігнат Пазій. Саме форвард американського “Анахайм Догз” зламав опір противника, після чого питань щодо найсильнішого у зустрічі вже ні в кого не викликало. Цікаво, що саме Пазія оргкомітет і визнав найкращим гравцем у складі українців, який закинув свою другу шайбу на турнірі та взяв участь ще у двох гольових комбінаціях!

Українці здобули третю перемогу у трьох матчах на ЧС-2022 і на пару з Угорщиною очолюють турнірну таблицю. Цікаво, що саме проти Угорщини наші юнаки зіграють наступний матч – 29 квітня о 17.00 за київським часом. Трансляція на телеканалі – Спорт 1.