Збірна України (U-18) закинула 12 шайб у ворота Австрії, Сидоренко – оформив покер!

Юнацька збірна України на мажорній ноті завершила чемпіонат світу в Італії. В останній ігровий день підопічні Олександра Бобкіна вчинили справжній розгром одноліткам з Австрії, закинувши двозначну кількість шайб – 12:4!

Україна (U-18) – Австрія (U-18) – 12:4 (4:0, 5:2, 3:2)

Шайби: 1:0 – Тиченко (Нікулін, Пазій), 1:53. 2:0 – Сидоренко (Дахновький, Малихін, – більш.), 9:13. 3:0 – Г.Сімчук (Дахновський, Тиченко, – більш.), 4:0 – Трандафілов (Дубський, Крикля, – більш.), 11:41. 4:1 – Цурнінг (Ауер, Стіха), 21:31. 5:1 – Яцишін (Пазій, Дубський), 28:44. 6:1 – Сидоренко (Крикля), 31:12. 7:1 – Волков (Мойсеєв, Сімчук), 35:22. 8:1 – Сидоренко, 35:31. 8:2 – Шерзер (Ліппітш, Цурнінг), 36:42. 9:2 – Сидоренко (Дахновський, Тиченко, – більш.), 37:32. 10:2 – Ковальчук (Тиченко), 45:59. 10:3 – Соллінгер (Стіха), 47:19. 11:3 – Трандафілов (Крикля, Сидоренко), 50:29. 12:3 – Дубський (Трандафілов, Волков), 52:18. 12:4 – Ауер, 57:41.

Україна: Малихін; Нікулін – Дахновський, Волков – Курзенков, Кисельов – Шамардін, Козловський; Трандафілов – Крикля – Сидоренко, Мельниченко (2) – Дубський – Яцишін, Тиченко – Пазій (2) – Ковальчук, Стецюра (2) – Г.Сімчук – Мойсеєв (2). Командний штраф – 2 хвилини.

32:08 Ауер не реалізував штрафний кидок (воротар).

Кидки: 39 (9+15+15) – 32 (5+13+14).
Штраф: 10 – 39.

1 травня. Асіаґо. Палац «Палаодегар». 344 глядача.

Визначальний момент у поєдинку стався на 9-й хвилині, коли австрієць Лука Єрне зустрів «коліном у коліно» нашого Сергія Стецюру. Українець отримав прикру травму та залишив льодовий майданчик не без сторонньої допомоги, а австрієць отримав матч-штраф 5+20 хвилин, яким наші хокеїсти скористалися сповна, закинувши у чисельній більшості три шайби.

Другий період став бенефісом Микити Сидоренко. Уродженець Донецька оформив за період хет-трик та довів загальну кількість шайб на турнірі до восьми! У італійця Томмі Пурделлера, який заливишся на другій сходинці найкращих снайперів турніру, в активі – 6 шайб та матч у запасі.

Після цієї перемоги українці гарантували собі щонайменше друге місце на ЧС-2022. На першу позицію «синьо-жовті» зможуть піднятися у разі вечірньої перемоги Італії над Угорщиною в основний час матчу, але при цьому різниця шайб не повинна бути більшою за «+5» голів.