Заявка перед чемпіонатом світу. Юніорська збірна України двічі перемогла ровесників з Польщі

Юніорська збірна України здобула дві переконливих перемоги в товариських матчах у польському місті Криниця-Здруй, обігравши ровесників з місцевої національної команди.

З огляду на обставини, пов’язані з відкликанням з лав команди незадовго до від’їзду в Польщу представників «Донбасу» Олександр Бобкін зміг в обох матчах грати лише трьома ланками.

Перша зустріч почалася для нашої команди тривожно. Під час однієї з перших змін за атаку суперника в середині майданчика п’ять хвилин штрафу і вилучення до кінця матчу отримав нападник Артем Грабовецький. Проте протягом п’яти хвилин гри в меншості наші хокеїсти оборонялися дуже організовано, не давши суперникам створити практично жодного гольового моменту. А починаючи з другого періоду українці почали поступово позначати свою перевагу і довели гру до перемоги.

Треба відзначити впевнені дії в обох матчах голкіпера Семена Майка.

Польша  U20 – Україна U20 – 1:3 (0:0, 0:2, 1:1)

Шайби: 0:1 Трахт (Плохотник, Кобильник, – більш.), 24:56. 0:2 – Варава (Гончаренко, Коржилецький), 26:02. 0:3 – Трахт (Дахновський, Варава, – більш.), 44:32. 1:3 – Буковскі (Стребенз), 59:26

Україна: Майко; Гребеник – Пономаренко, Абдулаєв – Дахновський, Філімонов – Сушков; Гончаренко – Варава – Коржилецький, Плохотник – Бородай – Трахт, Грабовецький – Царковський – Кобильник, Козловський, Кривоножкін

Польша  U20 – Україна U20 – 1:4 (0:0, 1:2, 0:2)

Шайби: 1:0 – Масіас (Стребенз, Жарац, – більш.), 21:53. 1:1 – Гончаренко (Коржилецький), 27:37. 1:2 – Коржилецький, 36:31. 1:3 – Плохотник (Трахт), 49:08. 1:4 – Кобильник (менш.), 57:48

Зауважимо, що матчам у Польщі передував триденний збір юніорської збірної у Броварах. А вже через місяць підопічні Олександра Бобкіна виступатимуть на чемпіонаті світу в дивізіоні 1В в естонському Таллінні. 12-17 грудня наші хокеїсти зіграють проти естонців, японців, словенців, французів і поляків.