Захарченко не пропустив, «Дніпро» переміг «Берсерки»

Після важкої перемоги над лідером «Кременчуком» херсонський «Дніпро» зазнав труднощів у грі не з найскладнішим суперником і лише у третьому періоді зустрічі проти «Берсерків» схилив шальки терезів на свою користь. Автором переможної шайби став нападник Данило Тищенко, а воротар «щук» Едуард Захарченко записав до активу другий «сухий» матч поспіль!

«Дніпро» (Херсон) – «Харківські Берсерки» – 2:0 (0:00:02:0)

Шайби: 1:0 – Тищенко, 42:43. 2:0 – Попережай (Дворник), 51:48.

«Дніпро»: Захарченко; Лесніков – Ратушний, Гребеник – Портной, Бойко – Сичінський; Д.Попережай – М.Дворник – Целогородцев, Олійник – Кобильник – Щербак, О.Койда – Тищенко – Ревука, Цюра. Тренер – Олександр Бобкін.

«Берсерки»: Дьяченко; Пруський – Матвієнко, Кльонов – Мельников, Горбунов – Мельни; Безуглий – Вал.Мурин – Абаджян, Деревянко – Омельчук – Кашевко, Бондарцев – Осадчий – Соляник, Мазур. В.о. головного тренера – Павло Легачев.

Арбітри – О.Рябіков, В.Мельничук; лайнсмени – А.Береговенко, Т.Чермашенцев.
Інспектор – М.Урда (Київ).

3 листопада. Калуш. Льодова арена. Без глядачів.

У чемпіонаті України ще не всі команди зіграли і третини матчів від загальної кількості запланованих на першому етапі, а «Дніпро» та «Берсерки» до звітної гри у турнірній таблиці поділяла прірва – 16 очок! Здавалося, що за таких розкладів беззаперечний фаворит без видимих ​​зусиль здолає харків’ян і запише в актив три очки, але не так сталося, як гадалося…

Підопічні Олександра Бобкіна напередодні залишили багато сил у грі проти «Кременчука» і тому в «енергозберігаючому» режимі ніяк не могли відкрити рахунок. Більше того, реальний шанс вийти вперед у першому періоді здобули «Берсерки», але за півтори хвилини подвійної чисельної більшості так і не поставили нерозв’язних завдань для Едуарда Захарченка.

Херсонці змогли завестися і як слід «вкотитися» лише у другому періоді, втім, реалізувати свої моменти господарям завадив інший воротар – екс-голкіпер збірної України Богдан Дьяченко, який набирає гарну форму. І все ж таки «Дніпро» вичавив максимум із складного матчу: у дебюті третього періоду спочатку Данило Тищенко з незручної руки в ближньому бою переграв Дьяченка, а на 52-й хвилині воротар харків’ян капітулював вдруге: у зразковій контратаці Микола Дворник асистував під кидок Дмитру Попереджаю і останній встановив остаточний рахунок, оформивши «Дніпру» восьму перемогу у дев’яти поєдинках сезону!

Вас може зацікавити