З почином! Збірна України (U-18) з тенісним рахунком обіграла однолітків із Польщі

Юнацька збірна України з перемоги стартувала на чемпіонаті світу в Італії. У першому турі на турнірі підопічні Олександра Бобкіна впевнено переграли одноліток із Польщі – 6:1.

Польща (U-18) – Україна (U-18) – 1:6 (0:10:11:4)

Шайби: 0:1 – Сидоренко (Дубський), 13:29. 0:2 – Тиченко, 38:40. 0:3 – Трандафілов (Крикля, Стецюра), 49:46. 0:4 – Мойсеєв (Волков, Дахновський), 54:42. 1:4 – Собецкій (Колат, Маціаш), 56:40. 1:5 – Дахновський (Мельниченко, Пазій, більш.), 58:19. 1:6 – Нікулін (Трошкін, Ковальчук), 59:05.

Україна: Сердюк; Волков – Дахновський, Нікулін (2) – Трошкін, Кисельов – Шамардін (2), Курзенков – Козловський (2); Трандафілов – Крикля – Яцишін, Мельниченко – Дубський – Сидоренко, Тиченко – Пазій (2) – Ковальчук, Стецюра – Г.Сімчук – Мойсеєв. Командний штраф – 4 хвилини.

Кидки: 21 (9+6+6) – 33 (11+9+13).
Штраф: 4 – 12.

25 квітня. Асіаґо. Палац «Палаодегар». 70 глядачів.

Перший період пройшов у дещо нервовій атмосфері та доставив чимало тривожних секунд біля наших воріт. Це пов’язано з низкою вилучень у складі українців (назбирали аж 8 хвилин штрафу за період), одне з яких у форматі «5 на 3» поляки могли реалізовувати, але голкіпер Савва Сердюк виправдав високу довіру тренерського штабу та ліквідував загрозу. Забігаючи наперед, саме наш американський легіонер-воротар отримав приз найкращому гравцю матчу, відбивши 20 кидків, низка з яких після виходів «два в одного» за рахунку 0:0.

А ось «синьо-жовті» свої моменти не прогаяли. Нападник Микита Сидоренко класно реалізував вихід віч-на-віч у першому періоді, відкривши рахунок голам нашої збірної на турнірі. А перед другою перервою українці не без Фортуни забили другий гол, який поляк Олаф Влодара закинув у власні  ворота після прострілу Дем’яна Тиченка – 2:0.

Відносно слизький рахунок тримався до 50-ї хвилини доти, доки Веніамін Трандафілов не використав свій шанс із відкладеним штрафом і майстерно відправив третю шайбу у ворота поляків кидком у саму «павутину». Далі вже наших було не втримати: Мойсеєв, Дахновський, Нікулін – гейм, сет, матч!