«Юність» взяла реванш у «Компаньйона»

Повторне протистояння між «Компаньйоном» та «Юністю» вийшло не менш запеклим, ніж перший матч команд.

Хокеїсти не лише продемонстрували свої хокейні вміння та навички, а й взяли участь у кількох сутичках.

Що ж до картини гри, то невеликою перевагою протягом усього матчу володіли господарі. Ця перевага відображалася на табло протягом 40 хвилин матчу. Проте у третьому періоді харків’яни зіграли ва-банк і швидко перевернули хід гри з ніг на голову. Основним заводилою гостей став Сергій Алексанян-Петрович, який і сам відзначився і партнерам допоміг це зробити.

Господарям вдалося перевести гру у овертайм, проте «Юність» таки вирвала перемогу наприкінці овертайму.

«Компаньйон» – «Юність» – 4:5 ОТ (1:1; 2:0; 1:3; 0:1)

24 жовтня 2015 року, 15:00. Льодова арена, 150 глядачів

Судді: О. Глуховський, В. Качан, В. Мельничук

Компаньйон: Петленко. Артем’єв, Горлушко, Жариков, Кобизєв, Козачук, Савицький, Татарин, Узаков. Волков, Гацанюк, Крикун, Михайлов, Орлав, Трохимчук, Храмков, Чорний, Шах, Швачка, Шиманський, Янович.

Юність: Хмель. Гасімов, Крюченко, Кузьменко, Півторак, Рогаль, Ступницький. Алексанян-Петрович, Геворкян, Гребьонкін, Колядинський, Лісін, Одноворченко, Олійник, Руденко, Семененко, Скребела.

Голи: 1:0. Горлушко (Чорний, Шах, 4:39 – більш.), 1:1. Алексанян-Петрович (8:24 – більш.), 2:1. Михайлов (Жариков, 28:19 – 5х3), 3:1. Артем’єв (Волков, 37:47), 3:2. Лісін (Алексанян-Петрович, Рогаль, 41:59), 3:3. Алексанян-Петрович (Кузьменко, Геворкян, 43:57 – більш.), 3:4. Олійник (Колядинський, Рогаль, 44:49), 4:4. Янович (Шах, 54:05 – менш.), 4:5. Олійник (64:28)

Штраф: 30 36