Впевнено й невимушено. Збірна України стартувала на чемпіонаті світу U20 з перемоги над Естонією

Юніорська збірна України стартувала на чемпіонаті світу в дивізіоні 1В з переконливої перемоги над господарями турніру, естонцями.

Естонія – Україна – 2:7 (1:2, 1:4, 0:1)

Шайби: 0:1 – Грабовецький (Варава), 02:10. 0:2 – Коржилецький (Гончаренко, Євтухов), 08:36. 1:2 – Степанов (Е. Поцінок, Йоґі), 16:51. 1:3 – Трахт (Чолач, Коржилецький, – більш.), 21:23. 1:4 – Коржилецький (Сімчук, Чолач, – більш.), 27:13. 1:5 – Гончаренко (Сімчук, Чолач, – більш.), 28:11. 1:6 – Гончаренко (Сімчук, Чолач), 29:46. 2:6 – Концеус (Кудевііта, Муркель, – більш.), 31:34. 2:7 – Гребеник (Панасенко, Шаповалов, – більш.), 49:25

Естонія: Бахтурін (Владіміров); Кулінцев – Коокмаа, Стецкі – Таммеорґ, Кудевііта – Вел’я, Філіпенко; Йоґі – Е. Поцінок – М. Поцінок, Степанов – Концеус – Муркель, Григор’єв – Кіріллов – Неволайнен, Федоровіц, Цальцев, Сілдре, Бурков. Тренер – Александр Барков

Україна: Майко; Дахновський – Чолач, Пономаренко – Гребеник, Євтухов – Палійчук, Філімонов – Сушков; Гончаренко – Сімчук – Коржилецький, Бородай – Шаповалов – Трахт, Кобильник – Панасенко – Царковський, Варава – Ткач – Грабовецький. Тренер – Олександр Бобкін

Кидки: 24 (8+5+11) – 37 (3+15+19)

Шайби: 15/20 (0+8+7/20) – 10 (6+2+2)

12 грудня. Таллінн (Естонія). Tondiraba Icehall

Тон грі задала швидка шайба Артема Грабовецького. Українці продовжили домінувати і збільшили перевагу завдяки влучному кидку Данила Коржилецького у верхній кут. Наприкінці першого періоду наші хокеїсти, програвши боротьбу під бортом, дозволили суперникам скоротити відставання, але в другій 20-хвилинці інтрига в грі померла остаточно.

Забезпечити комфортний відрив команда Олександра Бобкіна змогла завдяки ідеальній реалізації більшості. Наші хокеїсти матеріалізовували чисельну перевагу в закинуті шайби усі три перших рази: спершу кістьовим кидком відправив шайбу під поперечину Данило Трахт, потім після ідеального пасу Михайла Сімчука вдруге відзначився Коржилецький, а надодачу ще й Денис Гончеренко скоригував політ шайбу у ворота після кидка Артура Чолача.

У заключному періоді наші хокеїсти закинули ще двічі: Гончаренко вразив порожні ворота після чергової передачі-цукерочки від Сімчука, а Артем Гребеник реалізував більшість.

Враження від гри були б зовсім ідеальними, якби не інцидент наприкінці матчу, коли оборонець суперників Нікіта Філіпенко ліктем не вдарив українського нападника Дмитра Кобильника. Лід наш хокеїст покинув з допомогою партнерів за командою, а потім на ношах був доправлений до карети швидкої допомоги.

Другий матч на чемпіонаті світу збірна України зіграє у вівторок, 14 грудня. Починаючи з 12:30 граємо з японцями.

Додамо, що в іншому матчі нашої групи збірна Франції перемогла 6:2 поляків. У заключному матчі першого змагального дня зустрічатимуться команди Словенії та Японії.