Вперше в історії двоє юних українських хокеїстів отримають медалі Олімпійських ігор

Вчора, 14 січня, у Лозані (Швейцарія) відбулися матчі півфіналу зимових юнацьких Олімпійських ігор. Команда зелених (команда Володимира Трошкіна) та команда червоних (команда Дениса Паська) зуміли обійти своїх суперників та потрапити у фінал змагань. Цей день однозначно увійде в історію, адже хлопці стануть першими юними українськими хокеїстами, які завоюють олімпійські медалі.

Обидва матчі вийшли надзвичайно хвилюючими. Команда Володимира грала з «чорними». Напередодні, саме їм «зелені» поступилися. Проте гравці зібралися і відіграли «на повну». Володимир відзначився трьома закинутими шайбами.

«Червоним» довелося не солодко. По черзі команди закидували одна одній, постійно зрівнюючи рахунок. Інтрига трималася до останнього. Лише під кінець гри «червоним» вдалося збільшити перевагу у дві шайби і перемогти з рахунком 9:7.

 «Чи очікував я на такий результат? Так, я уявляв собі таке, але не думав, що буде настільки важко. Мені часто снилися олімпійські медалі, і тільки нещодавно я зрозумів, що у мене є шанс стати олімпійським призером. Я знав, що моїх сил і знань у грі буде достатньо, щоб позмагатися з гравцями на Олімпійських іграх. Проте, це все завдяки моїм тренерам, я дуже вдячний їм за це. Щоразу я стараюсь їх не підвести.

Я дуже хотів зіграти з «зеленими» у фіналі. Ця команда показує хороші результати. Мені цікавіше грати проти сильних, агресивних команд. Сьогоднішній матч покаже, хто найсильніший», – прокоментував вихід у фінал Денис Пасько.

«Сьогодні буде вирішальний матч за перше місце і, звісно ж, такого результату не було б без моєї команди. За цей короткий проміжок часу ми здружилися, зігралися і тепер разом ідемо до своєї спільної мрії», – відзначив Володимир Трошкін.

Запеклий вирішальний поєдинок на нас чекатиме вже о 14:30 за київським часом.

Після матчів на гравців чекатиме урочиста церемонія нагородження.

 


Вас може зацікавити