Манджапане – найкращий гравець чемпіонату світу-2021 та ввійшов у символічну збірну турніру

Нападник збірної Канади з хокею Ендрю Манджапане визнаний найціннішим гравцем чемпіонату світу-2021 у Латвії. Про це повідомляє пресслужба Міжнародної федерації хокею.

У фінальному матчі світової першості збірна Канади в овертаймі переграла Фінляндію з рахунком 3:2.

Форвард «Калгарі» Манджапане провів на турнірі сім матчів, у яких набрав 11 очок (7 голів, 4 результативні передачі). Він, зокрема, став автором переможних шайб у чвертьфіналі проти збірної Росії (2:1) і в півфіналі з США (4:2).

Манджапане розділив перше місце в списку снайперів турніру з Ліамом Кірком, який також провів сім ігор. Найкращим бомбардиром і асистентом змагань став нападник збірної Канади Коннор Браун, який набрав 16 очок (2+14).

Найкращим воротарем чемпіонату світу визнаний американець Кел Петерсен, найкращим захисником – німець Моріц Зайдер, а найкращим нападником – словак Петер Цегларік.

У символічну команду турніру увійшли воротар Юссі Олкінуора (Фінляндія), захисники Корбініан Хольцер, Зайдер (обидва – Німеччина), нападники Манджапане (Канада), Конор Гарленд (США), Ліам Кірк (Великобританія).