«Витязь» легко перемагає «Юність»

В Харкові чемпіонат України розпочинався з місцевого дербі. Втім ще задовго до початку гри було зрозуміло, що лише диво може завадити «Витязю» взяти три очки у матчі.

Дива, власне, й не сталося. Вже у першій зміні господарі льоду заробили чисельну перевагу, яку відразу ж реалізували. Ще до перерви Павло Большаков подвоїв перевагу команди Віталія Литвиненка. Далі – більше. У кожному періоді господарі закидали на одну шайбу більші, аніж у попередньому. В результаті це дало змогу «Витязю» порівнятися з донецьким «Донбасом» за кількістю закинутих шайб.

Підопічні Валерія Пляшешника без закинутої шайби лід не залишили. Хоча «Юність» цілком могла розраховувати й на більш пристойний результат, реалізуй Богдан Хіценко штрафний кидок у середині другого періоду.

«Витязь» – «Юність» – 9:1 (2:0; 3:1; 4:0)

26 вересня 2015 року, 20:00. «Айс-Холл», 230 глядачів

Судді: А. Гладченко, О. Проскурін, А. Ходячих

Витязь: Харитонов. Кривда, Матвієнко, Пономар, Панасенко, Попов, Д. Савченко. Дм. Ісаєнко, Алексанян-Петрович, Янченко, Большаков, Геворкян, Кобіков, Лазаренко, Максименко, Муртищев, Панченко, Посєвін, Сальніков.

Юність: Хмель. Гасімов, Крюченко, Кузьменко, Півторак, Рогаль, Сипко, Ступницький, Фірсов. Бездітко, Гребьонкін, Колядинський, Одноворченко, Лісін, Олійник, Руденко, Семененко, Скребела, Хіценко, Хохлов.

Голи: 1:0. Сальніков (Панченко, 00:46 – більш.), 2:0. Большаков (14:07), 3:0. Максименко (Панасенко, Попов, 20:52 – більш.), 3:1. Колядинський (27:06), 4:1. Янченко (Кобіков, 27:14), 5:1. Дм. Ісаєнко (Лазаренко, 33:38), 6:1. Панасенко (Большаков, 44:55), 7:1. Матвієнко (Янченко, 47:29 – менш.), 8:1. Алексанян-Петрович (Большаков, Посєвін, 53:36 – більш.), 9:1. Янченко (Кобіков, 54:19).

Штраф: 18 – 14

Нереалізований штрафний кидок: Хіценко (31:02)