Виграючи після першого періоду, «Білий Барс» поступився «Дніпру» у Херсоні

Дублями в грі відзначилися Ілля Декало і Дмитро Даниленко.

У Херсоні відбувся матч першого туру чемпіонату України між «Дніпром» та «Білим Барсом».

«Дніпро» більш впевнено розпочав зустріч, і на 9-й хвилині дебютну шайбу в УХЛ закинув форвард “щук” Антон Крисанов. Однак під завісу першого періоду рахунок на табло змінився кардинально – спочатку Павло Таран з “п’ятака” обіграв Олександра Хомутова, а через 17 секунд Дмитро Даниленко вивів «Білий Барс» вперед.

В середині другого періоду дублем відзначився Ілля Декало, на що «барси» відповіли шайбою все того ж Даниленко. На 48-й хвилині Денис Макаров потужним клацанням в дотик відправив шайбу в ворота Кирила Кучера, і вивів херсонську команду вперед – ця шайба виявилася переможною для господарів.

«Дніпро» – «Білий Барс» 4:3 (1:2; 2:1; 1:0)

Шайби: 1:0 Крисанов (Швецов, Гасніков), 8:50. 1:1 Таран (Ромахін), 18:00. 1:2 Даниленко (Благий, Логач), 18:17. 2:2 Декало (Крисанов, Тимченко), 28:22. 3:2 Декало (Швецов, Зайцев – більш.), 33:57. 3:3 Даниленко (Ромахін, Благий), 34:58. 4:3 Макаров (Воробйов, Крисанов), 47:24.

Дніпро: Хомутов (Петров). Афанасьєв (А) – Ратушний, Білоусов – Макаров (К), Дорофєєв – Декало, Матусевич – Кругляков. Целогородцев – Брага – Тимченко, Воробйов – Гасніков – Каракулько, Швецов – Крисанов – Зайцев, Янішевський (А) – Чернишенко – Ганута.

Білий Барс: Кучер (Суліма). Грицюк – Логач, Таран (К) – Портной, Ядловський (А) – Будько. Благий (А) – Даниленко – Бородай, Удовиченко – Ружніков – Ромахін, Грабовецький – Мороз – Петрошенко, Трошкін – Кисельов – Собко.

Джерело: сайт УХЛ