Видовищна перемога “Донбасу” над “Крижаними Вовками”

У рамках 20-го туру регулярного чемпіонату України серед чоловіків «Донбас» на своєму майданчику приймав «Крижаних Вовків».

На гру з «вовками» Сергій Вітер виставив з перших секунд голкіпера Богдана Дьяченко, у якого було не багато роботи в першому періоді. За стартові 20 хвилин уболівальники побачили тільки один гол, його на 4-й хвилині на свій рахунок записав Вадим Мазур.

У другому періоді «Донбас» збільшив свою перевагу до комфортних 3:0, але гості відіграли одну шайбу за 25 секунд до другої перерви. Як з’ясувалося пізніше, цей гол лише мотивував донецьку команду на заключну 20-хвилинку.

Третій період вийшов, що називається «в одні ворота». «Донбас» закинув шість шайб «вовкам», при цьому кияни встигли двічі змінити голкіпера. Відзначимо результативність форвардів Віталія Ляльки, Севастьяна Карпенко та Олега Шишляннікова, на рахунках двох перших дублі, а в останнього – хет-трик.

Після цього матчу в регулярному чемпіонаті настає міжнародна пауза, під час якої будуть грати збірні, а клубний хокей повернеться на «Альтаїр» вже 19 грудня, і знову «Донбас» буде грати з «Крижаними Вовками».

«Донбас» – «Крижані Вовки» 9:1 (1:0, 2:1, 6:0)

Шайби: 1:0 – Мазур (Ігнатенко, Коренчук) – 3:48, 2:0 – Лялька (Сильницький, Мазур – більш.) – 23:45 3:0 – Шишлянніков (Большаков, Васильєв) – 24:33, 3:1 – Федосов (Дворнік, Мкртчан – більш.) – 39:35, 4:1 – Лялька – більш. – 42:03, 5:1 – Карпенко – 44:38, 6:1 – Шишлянніков (Карамнов) – 46:06, 7:1 – Разумов (Подзіньш, Яковлєв) – 47:16, 8:1 – Карпенко (Мостовий, Григор’єв) – 48:14, 9:1 – Шишлянніков (Карамнов, Васильєв) – 59:54.

ХК «Донбас»: Дьяченко (Горячевських); Ігнатенко – Сильницький, Большаков – Курбатов, Жовнір – Яковлєв, Пангелов-Юлдашев (А) – Григор’єв; Лялька (К) – Мазур – Коренчук (А), Шишлянніков – Карамнов – Васильєв, Подзіньш – Разумов – Костиков, Мостовий – Карпенко – Романенко.

ХК «Крижані Вовки»: Хапков (Романов – з 44:38 по 48:14); Воронін (А) – Сисак, Федосов – Боронило, Фроленко (А) – Лісін, Курпіч -; Савицький – Чуйков – Воробйов, Мкртчян – Дворнік (К) – Андрющенко, Черемнов – Гіндуллін – Шабанов, – -.

Джерело: hcdonbass.com