Вадим Шахрайчук визначився з розширеним списком кандидатів на лютневий збір

Наставник національної збірної України Вадим Шахрайчук визначився зі списком кандидатів у національну збірну на збір, який відбудеться 7-12 лютого в київському Палаці спорту. Попередньо планувалося, що вінцем збору стане проведення поєдинків «Єврочелленджу», але потенційні суперники нашої команди вирішили утриматися від поїздки в Україну з огляду на епідеміологічну ситуацію та через ризик початку бойових дій на території нашої держави. Тому збір носитиме виключно підготовчий характер, з теоретичними заняттями, відео-аналізом попередніх поєдинків і щоденними тренуваннями на льоду. 

Розширений список кандидатів у національну збірну на лютий 2022 року 

Воротарі: Сергій Писаренко («Дніпро»), Дмитро Кубрицький («Сокіл»), Семен Майко (БСФК) 

Оборонці: Олександр Александров («Харківські Берсерки»), Денис Матусевич, Олександр Горлушко, Всеволод Толстушко (всі – «Кременчук»), Владислав Герцик, Іван Сисак (обидва – «Сокіл»), Сергій Логач, Артем Гребеник (обидва – БСФК), Євген Ратушний («Дніпро») 

Нападники: Віктор Андрущенко, Роман Благий, Дмитро Німенко, Євген Фадєєв, Михайло Сімчук, Денис Гончаренко, Богдан Ступак (всі – «Сокіл»), Олексій Ворона, Іван Савченко, Тимур Гриценко (всі – «Кременчук»), Віталій Лялька («Пряшів», Словаччина), Михайло Чіканцев («Калікс», Швеція), Денис Бородай, Ярослав Панченко (обидва – БСФК) 

Збори в Києві стануть черговим етапом підготовки збірної України до чемпіонату світу в дивізіоні 1В, який відбудеться 25 квітня – 1 травня в польському Катовіце. Суперниками українців будуть команди Литви, Польщі, Естонії, Японії і Сербії.

VBET Ukraine  — Титульний партнер національної збірної команди України з хокею


Вас може зацікавити